Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.| Τύπος Προϊόντος | Flash memory card |
| Χωρητικότητα Αποθήκευσης | 64 GB |
| Μορφή | microSDXC UHS-I Memory Card |
| Προτεινόμενη Χρήση | Smartphone & Tablet, Gaming, Action Camera, DSLR / Mirrorless |
| Speed Class | A1 / UHS-I U1 / Class 10 |
| Ταχύτητα Ανάγνωσης | Έως 140 MB/s |
| Συμπεριλαμβανόμενος Αντάπτορας Μνήμης | microSDXC to SD adapter |
| Πλάτος | 14.99 mm |
| Βάθος | 10.92 mm |
| Πάχος | 1.02 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: