Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Αυτός ο εξωτερικός αποθηκευτικός δίσκος προσφέρει χωρητικότητα 1 TB, ιδανική για την αποθήκευση μεγάλου όγκου δεδομένων. Διαθέτει σύνδεση USB Type-C με υποστήριξη USB 3.2 Gen 1, που εξασφαλίζει γρήγορη μεταφορά δεδομένων με ταχύτητα ανάγνωσης έως 150 MB/s. Ο σχεδιασμός του είναι capless και έχει λευκό χρώμα, ενώ περιλαμβάνει κρίκο για κλειδιά, προσφέροντας πρακτικότητα στη μεταφορά. Το βάρος του είναι μόλις 5.38 γραμμάρια, καθιστώντας το ελαφρύ και εύκολο στη χρήση.
| Χωρητικότητα | 1 TB |
| Διασύνδεση συσκευής | USB Type-C |
| Έκδοση USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 150 MB/s |
| Μορφή | Capless |
| Χρώμα προϊόντος | Λευκό |
| Κρίκος για κλειδιά | Ναι |
| Ποσότητα ανά συσκευασία | 1 τεμ. |
| Πλάτος | 53.3 mm |
| Βάθος | 16 mm |
| Ύψος | 9.65 mm |
| Βάρος | 5.38 g |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: