Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το USB stick με χωρητικότητα 64 GB προσφέρει αξιόπιστη αποθήκευση δεδομένων με γρήγορη ταχύτητα ανάγνωσης έως 130 MB/s. Διαθέτει USB Type-A interface και υποστηρίζει την έκδοση USB 3.2 Gen 1, εξασφαλίζοντας γρήγορη μεταφορά αρχείων. Ο σχεδιασμός του είναι σε μορφή slide και έχει μαύρο χρώμα. Επιπλέον, παρέχει προστασία με κωδικό πρόσβασης και αλγόριθμο ασφαλείας 128-bit AES, ενώ συνοδεύεται από το λογισμικό SanDisk SecureAccess. Το πακέτο περιλαμβάνει 3 τεμάχια. Οι διαστάσεις του είναι 10.7 mm πλάτος, 7.87 mm βάθος και 22.1 mm ύψος, και λειτουργεί σε θερμοκρασίες από 0 έως 45 °C.
| Χωρητικότητα | 64 GB |
| Interface Συσκευής | USB Type-A |
| Έκδοση USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Μορφή | Slide |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο |
| Ποσότητα ανά Πακέτο | 3 τεμ. |
| Ταχύτητα Ανάγνωσης | 130 MB/s |
| Προστασία με Κωδικό | Ναι |
| Αλγόριθμοι Ασφαλείας | 128-bit AES |
| Λογισμικό | SanDisk SecureAccess |
| Πλάτος | 10.7 mm |
| Βάθος | 7.87 mm |
| Ύψος | 22.1 mm |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0 - 45 °C |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | 10 - 70 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: