Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το USB flash drive με χωρητικότητα 128 GB προσφέρει γρήγορη και αξιόπιστη αποθήκευση δεδομένων. Διαθέτει κομψό χρώμα Navagio bay και υποστηρίζει σύνδεση μέσω USB 3.2 Gen 1 και USB-C, εξασφαλίζοντας υψηλές ταχύτητες ανάγνωσης έως 400 MB/s. Είναι ιδανικό για χρήστες που χρειάζονται φορητή και εύχρηστη λύση αποθήκευσης με δυνατότητα σύνδεσης σε σύγχρονες συσκευές. Επιπλέον, διαθέτει θηλιά για κλειδί, διευκολύνοντας τη μεταφορά και την ασφάλεια του.
| Τύπος Προϊόντος | USB flash drive |
| Χωρητικότητα Αποθήκευσης | 128 GB |
| Χρώμα Περιβλήματος | Navagio bay |
| Διασύνδεση | USB 3.2 Gen 1 / USB-C |
| Διαθέσιμο USB Type | USB-A, USB-C |
| Dual Drive | Ναι |
| Ταχύτητα Ανάγνωσης | Έως 400 MB/s |
| Λειτουργικό Σύστημα | Android 10 ή νεότερο, Apple MacOS 12.0 ή νεότερο, Windows 10 ή νεότερο |
| Λογισμικό | SanDisk Memory Zone |
| Διαστάσεις (Πλάτος x Βάθος x Ύψος) | 12.1 mm x 44.41 mm x 8.6 mm |
| Βάρος | 3.7 g |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | 0 °C έως 45 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: