Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το USB stick διαθέτει χωρητικότητα 512 GB, προσφέροντας άφθονο χώρο αποθήκευσης για αρχεία και δεδομένα. Η σύνδεσή του γίνεται μέσω θύρας USB Type-C με υποστήριξη USB 3.2 Gen 1, που εξασφαλίζει γρήγορη μεταφορά δεδομένων με ταχύτητα ανάγνωσης έως 400 MB/s. Το design του είναι swivel και το χρώμα του τυρκουάζ, ενώ το μέγεθος και το βάρος του το καθιστούν εύκολο στη μεταφορά και χρήση.
| Χωρητικότητα | 512 GB |
| Σύνδεση | USB Type-C |
| USB έκδοση | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 400 MB/s |
| Μορφή | Swivel |
| Χρώμα | Τυρκουάζ |
| Πλάτος | 12.1 mm |
| Βάθος | 44.4 mm |
| Ύψος | 8.6 mm |
| Βάρος | 6.5 g |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 45 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -10 - 70 °C |
| Τύπος συσκευασίας | Blister |
| Ποσότητα ανά συσκευασία | 1 τεμάχιο |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: