Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το USB stick διαθέτει χωρητικότητα 128 GB, προσφέροντας αρκετό χώρο για την αποθήκευση μεγάλου όγκου δεδομένων, όπως φωτογραφίες, βίντεο και αρχεία. Η συσκευή έχει σχεδιασμό τύπου slide και είναι σε ασημί χρώμα, ενώ η σύνδεσή της γίνεται μέσω USB Type-C με υποστήριξη USB 3.2 Gen 1, που εξασφαλίζει γρήγορη μεταφορά δεδομένων. Το μέγεθος και το βάρος της συσκευής το καθιστούν εύχρηστο και φορητό.
| Χωρητικότητα | 128 GB |
| Τύπος USB | USB Type-C |
| Έκδοση USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Μορφή | Slide |
| Χρώμα | Silver |
| Ποσότητα ανά συσκευασία | 1 τεμάχιο |
| Πλάτος | 16 mm |
| Βάθος | 45.7 mm |
| Ύψος | 11.9 mm |
| Βάρος | 10.4 g |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: