Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η κάρτα μνήμης microSDHC με χωρητικότητα 32 GB είναι ιδανική για χρήση σε smartphones, tablets, gaming κονσόλες και action cameras. Διαθέτει υψηλή ταχύτητα ανάγνωσης έως 98 MB/s και κατηγορία ταχύτητας Class 10, εξασφαλίζοντας γρήγορη και αξιόπιστη αποθήκευση δεδομένων. Η κάρτα υποστηρίζει το πρότυπο UHS-I και την κλάση απόδοσης εφαρμογών A1, καθιστώντας την κατάλληλη για εφαρμογές με κινητά τηλέφωνα και απαιτητικές χρήσεις. Περιλαμβάνει επίσης αντάπτορα SD για ευκολότερη χρήση σε διάφορες συσκευές.
| Χωρητικότητα | 32 GB |
| Τύπος κάρτας | MicroSDHC |
| Κατηγορία ταχύτητας | Class 10 |
| Τύπος εσωτερικής μνήμης | UHS-I |
| Κλάση απόδοσης εφαρμογών | A1 |
| Χρώμα προϊόντος | Γκρι, Κόκκινο |
| Προτεινόμενη χρήση | Smartphone & Tablet, Gaming, Action Camera |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 98 MB/s |
| Πλάτος | 15 mm |
| Βάθος | 1.02 mm |
| Ύψος | 10.9 mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25 - 85 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40 - 85 °C |
| Περιεχόμενο συσκευασίας | Αντάπτορας SD |
| Κωδικός Harmonized System (HS) | 85235190 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: