Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η κάρτα μνήμης microSDHC με χωρητικότητα 32 GB προσφέρει αξιόπιστη και γρήγορη αποθήκευση δεδομένων, ιδανική για χρήση σε smartphones, tablets, gaming κονσόλες και action cameras. Διαθέτει κατηγορία ταχύτητας Class 10 και υποστηρίζει UHS-I για υψηλές επιδόσεις ανάγνωσης και εγγραφής, καθιστώντας την κατάλληλη για καταγραφή βίντεο Full HD στα 60 fps και γρήγορη πρόσβαση σε εφαρμογές κινητών συσκευών.
| Χωρητικότητα | 32 GB |
| Τύπος κάρτας | MiniSDHC |
| Κατηγορία ταχύτητας | Class 10 |
| Application performance class | A1 |
| Χρώμα προϊόντος | Grey, Red |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 120 MB/s |
| Εσωτερικός τύπος μνήμης | UHS-I |
| Προτεινόμενη χρήση | Smartphone & Tablet, Gaming, Action Camera |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 15 mm x 1.02 mm x 10.9 mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25 - 85 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40 - 85 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: