Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η κάρτα μνήμης microSDXC με χωρητικότητα 128 GB προσφέρει αξιόπιστη αποθήκευση δεδομένων και υψηλές ταχύτητες ανάγνωσης έως 100 MB/s. Είναι κατάλληλη για χρήση σε smartphones και drones, υποστηρίζοντας την κατηγορία ταχύτητας A1, UHS Class 1 και Class 10, που εξασφαλίζουν ομαλή καταγραφή βίντεο Full HD και γρήγορη πρόσβαση στα αρχεία. Η μικρή της διάσταση και λεπτότητα την καθιστούν ιδανική για φορητές συσκευές.
| Τύπος Προϊόντος | Flash memory card |
| Χωρητικότητα Αποθήκευσης | 128 GB |
| Μορφή | microSDXC UHS-I Memory Card |
| Speed Class | A1 / UHS Class 1 / Class 10 |
| Ταχύτητα Ανάγνωσης | Έως 100 MB/s |
| Bus Speed | UHS-I |
| Διαστάσεις (Πλάτος) | 15 mm |
| Διαστάσεις (Βάθος) | 10.9 mm |
| Πάχος | 1.02 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: