Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η κάρτα μνήμης microSDXC με χωρητικότητα 256 GB προσφέρει υψηλές ταχύτητες ανάγνωσης έως 150 MB/s, καθιστώντας την ιδανική για χρήση σε smartphones, tablets, gaming κονσόλες, action cameras όπως GoPro, καθώς και σε επαγγελματικές DSLR και mirrorless φωτογραφικές μηχανές. Διαθέτει κατηγορία ταχύτητας Class 10 και UHS Speed Class U1, εξασφαλίζοντας γρήγορη και αξιόπιστη απόδοση για εγγραφή και ανάγνωση δεδομένων. Η μνήμη είναι κατάλληλη για εφαρμογές με κινητές συσκευές και gaming, ενώ υποστηρίζει την κλάση απόδοσης εφαρμογών A1 για βελτιωμένη απόκριση σε εφαρμογές.
| Χωρητικότητα | 256 GB |
| Τύπος κάρτας | MicroSDXC |
| Κατηγορία ταχύτητας | Class 10 |
| UHS Speed Class | Class 1 (U1) |
| Κατηγορία απόδοσης εφαρμογών | A1 |
| Προτεινόμενη χρήση | Smartphone & Tablet, Gaming, Action Camera, DSLR / Mirrorless |
| Χρώμα προϊόντος | Grey, Red |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 150 MB/s |
| Τύπος εσωτερικής μνήμης | UHS-I |
| Περιεχόμενο συσκευασίας | SD memory adapter |
| Βάρος | 50 g |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 15 mm x 1.02 mm x 10.9 mm |
| Χώρα προέλευσης | United States |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: