Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το USB flash drive με χωρητικότητα 512 GB προσφέρει μεγάλη αποθηκευτική ικανότητα για την ασφαλή φύλαξη αρχείων, φωτογραφιών και βίντεο. Διαθέτει γρήγορη ταχύτητα ανάγνωσης έως 400 MB/s και συνδέεται μέσω της θύρας USB-C 3.2 Gen 1, εξασφαλίζοντας γρήγορη μεταφορά δεδομένων. Επιπλέον, διαθέτει χαρακτηριστικά όπως θηλιά για κλειδιά και αναδιπλούμενο βύσμα, που το καθιστούν πρακτικό και εύχρηστο στην καθημερινή χρήση. Είναι συμβατό με λειτουργικά συστήματα Windows 10 και νεότερα, Apple MacOS 12.0 και νεότερα, Android 11 και νεότερα, καθώς και Apple iOS 10.0.2 και νεότερα.
| Τύπος Προϊόντος | USB flash drive |
| Χωρητικότητα Αποθήκευσης | 512 GB |
| Διασύνδεση | USB-C 3.2 Gen 1 |
| Χαρακτηριστικά | Θηλιά για κλειδιά, αναδιπλούμενο βύσμα |
| Ταχύτητα Ανάγνωσης | Έως 400 MB/s |
| Πλάτος | 20.07 mm |
| Βάθος | 52.83 mm |
| Ύψος | 9.4 mm |
| Βάρος | 10 g |
| Λειτουργικά Συστήματα | Windows 10 ή νεότερα, Apple MacOS 12.0 ή νεότερα, Android 11 ή νεότερα, Apple iOS 10.0.2 ή νεότερα |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: