Το mouse pad είναι σχεδιασμένο ειδικά για gaming, προσφέροντας μια άνετη και ανθεκτική επιφάνεια εργασίας. Κατασκευασμένο από καουτσούκ, διαθέτει μονοχρωματικό μαύρο χρώμα και έχει μεγάλη επιφάνεια XXL, ιδανική για απαιτητικές κινήσεις. Η βάση του είναι αντιολισθητική, ενώ οι ραμμένες άκρες και οι αντιμπερδεμένες άκρες εξασφαλίζουν αντοχή στη φθορά και μακροχρόνια χρήση. Το design του είναι εργονομικό και άνετο, χωρίς ενσωματωμένο φωτισμό LED ή θύρες USB.
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Επιφάνεια χρωματισμού | Μονοχρωματική |
| Υλικό | Καουτσούκ |
| Gaming mouse pad | Ναι |
| Αντιολισθητική βάση | Ναι |
| Αντιμπερδεμένες άκρες | Ναι |
| Ραμμένες άκρες | Ναι |
| Άνετος σχεδιασμός | Ναι |
| Μέγεθος | XXL |
| Ανθεκτικό στη φθορά | Ναι |
| Πλάτος | 1000 mm |
| Βάθος | 500 mm |
| Πάχος | 3 mm |
| Βάρος | 839 g |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: