Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το mouse pad είναι σχεδιασμένο για gaming, προσφέροντας μια άνετη και σταθερή επιφάνεια εργασίας. Διαθέτει μαύρο χρώμα με σχέδιο στην επιφάνεια, ενώ η βάση του είναι αντιολισθητική για καλύτερο κράτημα. Έχει ραμμένα άκρα που αποτρέπουν το ξεφλούδισμα και διαθέτει άνετο σχεδιασμό για μεγαλύτερη άνεση κατά τη χρήση. Το μέγεθός του είναι XXL, με διαστάσεις 1000 mm πλάτος, 500 mm βάθος και πάχος 3 mm, καθιστώντας το ιδανικό για εκτεταμένη χρήση.
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Επιφάνεια με σχέδιο | Ναι |
| Gaming mouse pad | Ναι |
| Αντιολισθητική βάση | Ναι |
| Ραμμένα άκρα | Ναι |
| Άνετος σχεδιασμός | Ναι |
| Μέγεθος | XXL |
| Πλάτος | 1000 mm |
| Βάθος | 500 mm |
| Πάχος | 3 mm |
| Βάρος | 840 g |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: