Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Μίνι Πληκτρολόγιο είναι μια πρακτική και συμπαγής λύση για χρήση στο γραφείο. Διαθέτει αγγλικό US layout και πλήκτρα έντασης ήχου, καθώς και num pad για ευκολότερη πληκτρολόγηση αριθμών. Το χρώμα του είναι μαύρο, ενώ το στήριγμα καρπού και η αναδιπλούμενη βάση προσφέρουν επιπλέον άνεση κατά τη χρήση. Η σύνδεσή του γίνεται μέσω USB, εξασφαλίζοντας σταθερή και γρήγορη επικοινωνία με τον υπολογιστή.
| Είδος | Μίνι Πληκτρολόγιο |
| Χρήση | για γραφείο |
| Διάταξη Πληκτρολογίου | Αγγλικά US |
| Πλήκτρα Έντασης Ήχου | Ναι |
| με Num Pad | Ναι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Στήριγμα Καρπού | Ναι |
| Αναδιπλούμενο | Ναι |
| Σύνδεση | USB |
| Πλάτος | 440 mm |
| Ύψος | 140 mm |
| Πάχος | 22 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: