Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το mouse pad είναι σχεδιασμένο ειδικά για gaming, προσφέροντας μια μονοχρωματική επιφάνεια σε μαύρο και γκρι χρώμα. Κατασκευασμένο από ύφασμα και καουτσούκ, διαθέτει ραμμένα άκρα για μεγαλύτερη αντοχή και αντιολισθητική βάση που εξασφαλίζει σταθερότητα κατά τη χρήση. Με διαστάσεις 1000 mm πλάτος, 500 mm βάθος και πάχος 3 mm, παρέχει άνεση και επαρκή χώρο για κινήσεις του ποντικιού.
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο, Γκρι |
| Επιφάνεια χρωματισμού | Μονοχρωματική |
| Υλικό | Ύφασμα, Καουτσούκ |
| Gaming mouse pad | Ναι |
| Αντιολισθητική βάση | Ναι |
| Ραμμένα άκρα | Ναι |
| Πλάτος | 1000 mm |
| Βάθος | 500 mm |
| Πάχος | 3 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: