Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η τροφοδοτική μονάδα ισχύος (PSU) με ισχύ 850 W είναι σχεδιασμένη για χρήση σε υπολογιστές τύπου ATX. Διαθέτει πιστοποίηση 80 PLUS Gold, που εξασφαλίζει υψηλή ενεργειακή απόδοση. Η μονάδα είναι πλήρως modular, επιτρέποντας την εύκολη διαχείριση και σύνδεση των καλωδίων. Ο ανεμιστήρας έχει διάμετρο 12 cm και προσφέρει αθόρυβη λειτουργία με τεχνολογία FDB, ενώ η μονάδα υποστηρίζει λειτουργία silent mode για ακόμα πιο ήσυχη απόδοση. Το προϊόν είναι μαύρου χρώματος και διαθέτει ενεργό σύστημα ψύξης με έναν ανεμιστήρα. Η τροφοδοσία υποστηρίζει πολλαπλές προστασίες όπως υπερφόρτιση, υπερτάση, βραχυκύκλωμα και υπερθέρμανση, εξασφαλίζοντας ασφαλή και σταθερή λειτουργία.
| Ισχύς | 850 W |
| Τύπος | ATX |
| Πιστοποίηση | 80 PLUS Gold |
| Modularity | Fully-Modular |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Silent mode | Ναι |
| Τάση εισόδου AC | 100 - 240 V |
| Συχνότητα εισόδου AC | 50/60 Hz |
| Ρεύμα εισόδου | 12 - 6 A |
| Συνδυασμένη ισχύς (+3.3V) | 100 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (+12V) | 840 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (+5V) | 100 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (-12V) | 3.6 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (+5Vsb) | 15 W |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+3.3V) | 20 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+12V) | 70 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+5V) | 20 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (-12V) | 0.3 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+5Vsb) | 3 A |
| Τεχνολογία ρουλεμάν | FDB |
| MTBF | 100000 h |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 12 cm |
| Αριθμός ανεμιστήρων | 1 |
| Τύπος ψύξης | Active |
| Μήκος καλωδίου motherboard | 61 cm |
| Μήκος καλωδίων SATA | 450, 810, 860 mm |
| Μήκος καλωδίων Peripheral (Molex) | 470, 690 mm |
| Αριθμός PCI Express power connectors (6+2 pin) | 2 |
| Μήκος καλωδίου PCI Express | 75 cm |
| CPU power connector (4+4 pin) | Ναι |
| Μήκος καλωδίου CPU power | 65 cm |
| On/off διακόπτης | Ναι |
| Προστασίες ισχύος | Over current, Over power, Over voltage, Overheating, Short circuit, Under voltage |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 50 °C |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 150 x 140 x 86 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: