Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η τροφοδοτική μονάδα ισχύος 650 W είναι σχεδιασμένη για χρήση σε υπολογιστές (PC) και προσφέρει υψηλή απόδοση με πιστοποίηση 80 PLUS Platinum. Διαθέτει πλήρως αρθρωτό σύστημα καλωδίων (Fully-Modular) που διευκολύνει τη διαχείριση και την αισθητική του εσωτερικού του υπολογιστή. Η ψύξη γίνεται με έναν ενεργό ανεμιστήρα διαμέτρου 9.2 cm, εξασφαλίζοντας αποτελεσματική λειτουργία σε θερμοκρασίες από 0 έως 50 °C. Η τροφοδοσία υποστηρίζει πολλαπλές συνδέσεις, όπως 20+4 pin ATX για τη μητρική, 6 SATA, 3 Molex και 4 PCI Express 8-pin, καλύπτοντας τις ανάγκες σύγχρονων συστημάτων.
| Ισχύς | 650 W |
| Πιστοποίηση | 80 PLUS Platinum |
| Μορφή τροφοδοτικού (PSU form factor) | CFX |
| Τύπος καλωδίωσης | Fully-Modular |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Αριθμός ανεμιστήρων | 1 |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 9.2 cm |
| Διακόπτης ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Τάση εισόδου AC | 100 - 240 V |
| Συχνότητα εισόδου AC | 50 - 60 Hz |
| Ρεύμα εισόδου | 9 - 4.5 A |
| Συνδυασμένη ισχύς +3.3V | 120 W |
| Συνδυασμένη ισχύς +12V | 648 W |
| Συνδυασμένη ισχύς +5V | 120 W |
| Συνδυασμένη ισχύς -12V | 3.6 W |
| Συνδυασμένη ισχύς +5Vsb | 15 W |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +3.3V | 20 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +12V | 54 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +5V | 20 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου -12V | 0.3 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +5Vsb | 3 A |
| Τεχνολογία ρουλεμάν | FDB |
| Μέσος χρόνος μεταξύ βλαβών (MTBF) | 100000 h |
| Προστασίες ισχύος | Over current, Over voltage, Short circuit, Over Power Protection (OPP), Over Temperature Protection (OTP), Under Voltage Protection (UVP) |
| Συνδέσεις μητρικής | 20+4 pin ATX |
| Μήκος καλωδίου μητρικής | 35 cm |
| Αριθμός SATA συνδέσεων | 6 |
| Αριθμός Molex συνδέσεων (4-pin) | 3 |
| Αριθμός PCI Express συνδέσεων (8-pin) | 4 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 50 °C |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 125 x 100 x 63.5 mm |
| Περιεχόμενο συσκευασίας - Καλώδια | AC, PCIe, Peripheral (Molex), Peripheral (Molex) to SATA 3.3, SATA |
| Περιεχόμενο συσκευασίας - Δεσίματα καλωδίων | Ναι |
| Πιστοποιήσεις | OPP, OVP, UVP, OCP, OTP, SCP, cTUVus, TUV, CB, CCC, BSMI, EAC, CE |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: