Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η τροφοδοτική μονάδα ισχύος 850 W είναι σχεδιασμένη για χρήση σε υπολογιστές με μορφή ATX. Διαθέτει ενεργό σύστημα ψύξης με έναν ανεμιστήρα διαμέτρου 12 cm, προσφέροντας αποτελεσματική διαχείριση θερμοκρασίας σε εύρος λειτουργίας από 0 έως 50 °C. Η τροφοδοσία υποστηρίζει ευρύ φάσμα εισόδου ρεύματος από 100 έως 240 V και συχνότητα 50/60 Hz, με μέγιστο ρεύμα εισόδου 8 A. Η απόδοση της μονάδας φτάνει το 90% και διαθέτει πιστοποίηση 80 PLUS Gold, εξασφαλίζοντας υψηλή ενεργειακή αποδοτικότητα. Η κατασκευή της είναι σε μαύρο χρώμα και η καλωδίωση είναι πλήρως ενσύρματη (Non-Modular). Η μονάδα παρέχει προστασίες όπως υπερρεύματος, υπερφόρτωσης, υποτάσεως, υπερτάσεως και βραχυκυκλώματος, ενώ η μέση διάρκεια ζωής της (MTBF) είναι 100000 ώρες.
| Ισχύς | 850 W |
| Τύπος τροφοδοτικού | ATX |
| Πιστοποίηση | 80 PLUS Gold |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Modularity | Full Wired |
| Τάση εισόδου AC | 100 - 240 V |
| Συχνότητα εισόδου AC | 50/60 Hz |
| Ρεύμα εισόδου | 8 A |
| Συνολική ισχύς +3.3V | 100 W |
| Συνολική ισχύς +12V | 840 W |
| Συνολική ισχύς -12V | 3.6 W |
| Συνολική ισχύς +5Vsb | 12.5 W |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +3.3V | 20 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +12V | 70 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου -12V | 0.3 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +5Vsb | 2.5 A |
| Απόδοση | 90 % |
| Προστασίες ισχύος | Over current, Over power, Under voltage, Over total voltage, Over voltage, Short circuit |
| Μέση διάρκεια ζωής (MTBF) | 100000 h |
| Τύπος ψύξης | Active |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 12 cm |
| Αριθμός ανεμιστήρων | 1 fan(s) |
| Διακόπτης ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 50 °C |
| Πλάτος | 150 mm |
| Βάθος | 140 mm |
| Ύψος | 86 mm |
| Τύπος καλωδίωσης | Non-Modular |
| Περιεχόμενα συσκευασίας (Καλώδια) | AC, CPU, PCIe, SATA |
| Πιστοποιητικά συμμόρφωσης | REACH, RoHS, WEEE |
| Πιστοποιήσεις | cTUVus, TUV, CB, CCC, BSMI, CE, FCC |
| Τύπος συσκευασίας | Box |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: