Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η τροφοδοτική μονάδα Power Supply τύπου ATX προσφέρει ισχύ 1600 W και διαθέτει πιστοποίηση 80 PLUS Platinum, εξασφαλίζοντας υψηλή ενεργειακή απόδοση. Είναι πλήρως modular, επιτρέποντας την εύκολη διαχείριση και σύνδεση των καλωδίων, ενώ η διάμετρος του ανεμιστήρα είναι 135 mm, προσφέροντας αποτελεσματική ψύξη με χαμηλό θόρυβο. Επιπλέον, διαθέτει πλήθος προστασιών για ασφαλή λειτουργία, όπως προστασία από υπερφόρτωση, υπερθέρμανση και βραχυκύκλωμα, καθώς και κουμπί ελέγχου ανεμιστήρα για βελτιστοποίηση της ψύξης.
| Τύπος | Power Supply |
| Μορφολογία | ATX |
| Ισχύς | 1600 W |
| Πιστοποίηση | 80 PLUS Platinum |
| Modularity | Full Modular |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ηλεκτρικό ρεύμα | 12 V |
| Βάρος | 5.4 kg |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 135 mm |
| Προστασίες | Over Current Protection (OCP), Over Power Protection (OPP), Over Temperature Protection (OTP), Over Voltage Protection (OVP), Short Circuit Protection (SCP), Under Voltage Protection (UVP) |
| Extra | Fan Control Button |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: