Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η τροφοδοτική μονάδα ισχύος (PSU) με ισχύ 2200 W είναι σχεδιασμένη για χρήση σε υπολογιστές (PC) και διαθέτει πλήρως modular καλωδίωση, επιτρέποντας ευκολία στη διαχείριση και βελτιστοποίηση της ροής αέρα. Η μονάδα συμμορφώνεται με το πρότυπο ATX 3.0 και φέρει πιστοποίηση 80 PLUS Platinum, εξασφαλίζοντας υψηλή ενεργειακή απόδοση. Ο ανεμιστήρας διαμέτρου 13.5 cm προσφέρει ενεργό ψύξη, ενώ το προϊόν έχει μαύρο χρώμα και διαθέτει διακόπτη ενεργοποίησης/απενεργοποίησης. Η τροφοδοσία υποστηρίζει ευρύ φάσμα τάσεων εισόδου από 115 έως 240 V και έχει μέγιστο ρεύμα εισόδου 15 A.
| Ισχύς | 2200 W |
| Τύπος | ATX |
| Πιστοποίηση | 80 PLUS Platinum |
| Modularity | Fully-Modular |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Διακόπτης ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Τάση εισόδου AC | 115 - 240 V |
| Ρεύμα εισόδου | 15 A |
| Συνδυασμένη ισχύς (+3.3V) | 125 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (+12V) | 2200 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (+5V) | 125 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (-12V) | 6 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (+5Vsb) | 15 W |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+3.3V) | 25 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+12V) | 183.3 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+5V) | 25 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (-12V) | 0.5 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+5Vsb) | 3 A |
| Μέγεθος ανεμιστήρα | 13.5 cm |
| Τεχνολογία ρουλεμάν | FDB |
| Μέσος χρόνος μεταξύ βλαβών (MTBF) | 150000 h |
| Μήκος καλωδίου τροφοδοσίας μητρικής | 61 cm |
| Αριθμός SATA συνδέσεων | 10 |
| Μήκος καλωδίων SATA | 450, 470, 550, 570, 760, 860, 950 mm |
| Αριθμός Peripheral (Molex) συνδέσεων (4-pin) | 3 |
| Μήκος καλωδίων Peripheral (Molex) | 470, 690 mm |
| Σύνδεση EPS (8-pin) | Ναι |
| Μήκος καλωδίου CPU | 70 cm |
| Τύπος καλωδίωσης | Fully-Modular |
| Διαστάσεις (Πλάτος x Βάθος x Ύψος) | 150 mm x 210 mm x 86 mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 50 °C |
| Πιστοποιητικά συμμόρφωσης | CCC, CE, REACH, RoHS, WEEE |
| Αριθμός ανεμιστήρων | 1 |
| Τύπος ψύξης | Active |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: