Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η τροφοδοτική μονάδα PC με ισχύ 700 W προσφέρει υψηλή απόδοση και αξιοπιστία για υπολογιστικά συστήματα. Διαθέτει πλήρως modular καλωδίωση, επιτρέποντας ευκολία στη διαχείριση και βελτιστοποίηση της ροής αέρα. Η πιστοποίηση 80 PLUS Titanium εξασφαλίζει ενεργειακή απόδοση έως 94%, ενώ η παθητική ψύξη συμβάλλει σε αθόρυβη λειτουργία. Η τροφοδοσία υποστηρίζει το πρότυπο ATX και διαθέτει πολλαπλές συνδέσεις για μητρικές, SATA, PCI Express και CPU, καλύπτοντας τις ανάγκες σύγχρονων υπολογιστών.
| Ισχύς | 700 W |
| Τύπος | ATX |
| Modularity | Fully-Modular |
| Πιστοποίηση | 80 PLUS Titanium |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Τύπος ψύξης | Παθητική |
| Διακόπτης ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Τάση εισόδου AC | 100 - 240 V |
| Συχνότητα εισόδου AC | 50 - 60 Hz |
| Ρεύμα εισόδου | 4.5 - 9.5 A |
| Συνδυασμένη ισχύς (+3.3V) | 100 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (+12V) | 696 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (+5V) | 100 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (-12V) | 3.6 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (+5Vsb) | 15 W |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+3.3V) | 20 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+12V) | 58 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+5V) | 20 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (-12V) | 0.3 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+5Vsb) | 3 A |
| Απόδοση | 94 % |
| Προστασίες ισχύος | Over current, Over power, Over voltage, Short circuit, Under voltage |
| Σκοπός | PC |
| Μέσος χρόνος μεταξύ βλαβών (MTBF) | 150000 h |
| Συνδετήρας τροφοδοσίας μητρικής | 20+4 pin ATX |
| Μήκος καλωδίου τροφοδοσίας μητρικής | 61 cm |
| Αριθμός συνδετήρων τροφοδοσίας SATA | 3 |
| Μήκος καλωδίων τροφοδοσίας SATA | 450, 800, 810 mm |
| Αριθμός συνδετήρων τροφοδοσίας Peripheral (Molex) 4-pin | 3 |
| Μήκος καλωδίων τροφοδοσίας Peripheral (Molex) | 300, 470, 690 mm |
| Αριθμός συνδετήρων τροφοδοσίας PCI Express (6+2 pin) | 4 |
| Μήκος καλωδίου τροφοδοσίας PCI Express | 75 cm |
| Μήκος καλωδίου τροφοδοσίας CPU | 65 cm |
| Αριθμός συνδετήρων τροφοδοσίας CPU (8-pin) | 2 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 45 °C |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 150 x 170 x 86 mm |
| Πιστοποιήσεις συμμόρφωσης | RoHS, cTUVus, TUV, CB, CCC, BSMI, EAC, CE, WEEE, ErP Lot 6, REACH |
| Πιστοποιήσεις βιωσιμότητας | ENERGY STAR |
| Τύπος συσκευασίας | Box |
| Κωδικός Harmonized System (HS) | 84733020 |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 135 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: