Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η τροφοδοτική μονάδα Power Supply τύπου ATX προσφέρει υψηλή απόδοση και αξιοπιστία, ιδανική για χρήση σε mid και full tower κουτιά. Διαθέτει πιστοποίηση 80 PLUS Titanium, που εξασφαλίζει απόδοση έως και 94%, ενώ το πλήρως modular σχεδιασμό της επιτρέπει την εύκολη διαχείριση καλωδίων και βελτιώνει τη ροή αέρα μέσα στο κουτί. Ο ανεμιστήρας των 135 mm προσφέρει αποτελεσματική ψύξη με χαμηλό θόρυβο, εξασφαλίζοντας σταθερή λειτουργία και προστασία από υπερτάσεις, υπερφορτώσεις και βραχυκυκλώματα.
| Τύπος | Power Supply |
| Μορφή | ATX |
| Σχεδιασμός | Internal |
| Πιστοποίηση | 80 PLUS Titanium |
| Modularity | Full Modular |
| Υλικό | Titanium |
| Ισχύς | 1600 W |
| Βάρος | 5.931 kg |
| Ηλεκτρικό ρεύμα | 12 V |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 135 mm |
| Προστασίες | Over Current Protection (OCP), Over Power Protection (OPP), Over Temperature Protection (OTP), Over Voltage Protection (OVP), Short Circuit Protection (SCP), Under Voltage Protection (UVP) |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: