Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.| Είδος | Gaming |
| Σχήμα | Ορθογώνιο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| RGB Φωτισμός | Ναι |
| Επιφάνεια | Μαύρη |
| USB | Ναι |
| Μήκος | 355 mm |
| Πλάτος | 255 mm |
| Πάχος | 1,4 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: