Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το mouse pad είναι σχεδιασμένο ειδικά για gaming, προσφέροντας μια μονοχρωματική μαύρη επιφάνεια που εξασφαλίζει σταθερότητα και άνεση κατά τη χρήση. Διαθέτει αντιολισθητική βάση που αποτρέπει την ολίσθηση κατά την έντονη χρήση, ενώ το λεπτό του πάχος το καθιστά πρακτικό και εύχρηστο. Με διαστάσεις 195 mm πλάτος και 280 mm μήκος, είναι ιδανικό για κάθε gaming setup.
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Επιφάνεια χρωματισμού | Μονοχρωματική |
| Gaming mouse pad | Ναι |
| Αντιολισθητική βάση | Ναι |
| Πλάτος | 195 mm |
| Μήκος | 280 mm |
| Πάχος | 1.4 mm |
| Βάρος | 60 g |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: