Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Midi Tower κουτί υπολογιστή είναι κατασκευασμένο από μέταλλο και διαθέτει μαύρο χρώμα, προσφέροντας στιβαρότητα και κομψότητα. Υποστηρίζει μητρικές πλακέτες τύπου ATX, micro ATX και Mini-ITX, παρέχοντας ευελιξία στην επιλογή εξαρτημάτων. Διαθέτει 2 θέσεις για σκληρούς δίσκους 3.5" και 4 θέσεις για δίσκους 2.5", ενώ υποστηρίζει έως 7 θέσεις επέκτασης. Η διαχείριση καλωδίων και το φίλτρο κατά της σκόνης εξασφαλίζουν καθαρό και οργανωμένο εσωτερικό. Το κουτί διαθέτει επίσης θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A και USB 3.2 Gen 2 Type-C, καθώς και υποδοχές ήχου για είσοδο και έξοδο. Υποστηρίζει την εγκατάσταση έως 3 ανεμιστήρων στο μπροστινό μέρος, 2 στο πλάι, 1 στο πίσω μέρος, 3 στο πάνω μέρος και 2 στο κάτω μέρος, με διαμέτρους 120 ή 140 mm, προσφέροντας αποτελεσματική ψύξη.
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο |
| Υποστηριζόμενοι τύποι μητρικής | ATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Θέσεις 3.5" | 2 |
| Θέσεις 2.5" | 4 |
| Θέσεις επέκτασης | 7 |
| Φίλτρο κατά της σκόνης | Ναι |
| Διαχείριση καλωδίων | Ναι |
| Κουμπί ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 2 Type-C | 1 |
| Ήχος είσοδος | Ναι |
| Ήχος έξοδος | Ναι |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 17 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 41 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού (PSU) | 23.5 cm |
| Εγκατεστημένοι μπροστινοί ανεμιστήρες | 1x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός μπροστινών ανεμιστήρων | 3 |
| Διάμετρος υποστηριζόμενων μπροστινών ανεμιστήρων | 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός πλευρικών ανεμιστήρων | 2 |
| Διάμετρος υποστηριζόμενων πλευρικών ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Εγκατεστημένος πίσω ανεμιστήρας | 1x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός πίσω ανεμιστήρων | 1 |
| Διάμετρος υποστηριζόμενων πίσω ανεμιστήρων | 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός πάνω ανεμιστήρων | 3 |
| Διάμετρος υποστηριζόμενων πάνω ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός κάτω ανεμιστήρων | 2 |
| Διάμετρος υποστηριζόμενων κάτω ανεμιστήρων | 120 mm |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 225 x 460 x 485 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: