Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Midi Tower κουτί υπολογιστή είναι κατασκευασμένο από μέταλλο και διαθέτει μαύρο χρώμα, προσφέροντας στιβαρότητα και κομψότητα. Υποστηρίζει μητρικές πλακέτες τύπου ATX, micro ATX και Mini-ITX, ενώ διαθέτει 2 θέσεις για δίσκους 3.5" και 4 θέσεις για δίσκους 2.5". Το κουτί είναι εξοπλισμένο με φωτισμό RGB πολλαπλών χρωμάτων, τοποθετημένο στους ανεμιστήρες και στο μπροστινό μέρος, και διαθέτει πάνελ από σκληρυμένο γυαλί. Επιπλέον, περιλαμβάνει φίλτρο κατά της σκόνης, διαχείριση καλωδίων, κουμπί ενεργοποίησης και κουμπί ελέγχου RGB. Υποστηρίζει ψύξη με υδρόψυξη και PWM, ενώ έχει εγκατεστημένους 3 ανεμιστήρες 120 mm μπροστά και 1 ανεμιστήρα 120 mm πίσω, με δυνατότητα υποστήριξης επιπλέον ανεμιστήρων σε διάφορες θέσεις. Το μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU είναι 17 cm, το μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών 41 cm και το μέγιστο μήκος τροφοδοτικού 23.5 cm. Οι διαστάσεις του κουτιού είναι 225 mm πλάτος, 460 mm βάθος και 485 mm ύψος.
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Θέσεις 3.5" | 2 |
| Θέσεις 2.5" | 4 |
| Θέσεις επέκτασης | 7 |
| Φωτισμός | Ναι |
| Χρώμα φωτισμού | Πολλαπλά |
| Τοποθεσία φωτισμού | Ανεμιστήρες, Μπροστά |
| Πάνελ από σκληρυμένο γυαλί | Ναι |
| Φίλτρο κατά της σκόνης | Ναι |
| Διαχείριση καλωδίων | Ναι |
| Κουμπί ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Κουμπί ελέγχου RGB | Ναι |
| Υποστήριξη υδρόψυξης | Ναι |
| Υποστήριξη PWM | Ναι |
| Προεγκατεστημένοι μπροστινοί ανεμιστήρες | 3x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός μπροστινών ανεμιστήρων | 3 |
| Διάμετρος μπροστινών ανεμιστήρων | 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός πλευρικών ανεμιστήρων | 2 |
| Διάμετρος πλευρικών ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Προεγκατεστημένος πίσω ανεμιστήρας | 1x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός πίσω ανεμιστήρων | 1 |
| Διάμετρος πίσω ανεμιστήρων | 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός επάνω ανεμιστήρων | 3 |
| Διάμετρος επάνω ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός κάτω ανεμιστήρων | 2 |
| Διάμετρος κάτω ανεμιστήρων | 120 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 2.5", 3.5" |
| Πόρτες USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| Πόρτες USB 3.2 Gen 2 Type-C | 1 |
| Πόρτες ARGB | 4 |
| Είσοδος ήχου | Ναι |
| Έξοδος ήχου | Ναι |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 17 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 41 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού (PSU) | 23.5 cm |
| Πλάτος | 225 mm |
| Βάθος | 460 mm |
| Ύψος | 485 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: