Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Midi Tower κουτί προσφέρει ευρύχωρο και ευέλικτο σχεδιασμό κατάλληλο για απλή ή απαιτητική χρήση. Υποστηρίζει διάφορα μεγέθη μητρικών πλακετών όπως ATX, EATX, micro ATX, Mini-ITX, SSI CEB και SSI EEB, παρέχοντας πολλές επιλογές για αναβάθμιση και προσαρμογή. Διαθέτει παράθυρο στο πλάι και φωτισμό RGB με χρώματα μπλε, πράσινο και κόκκινο, που προσδίδουν μοντέρνο αισθητικό αποτέλεσμα. Υποστηρίζει έως 5 θέσεις για 3.5" δίσκους και 7 για 2.5" δίσκους, ενώ η διαχείριση καλωδίων είναι εύκολη και οργανωμένη. Η μέγιστη υποστήριξη για ψύκτρα CPU είναι 16.5 cm, για κάρτα γραφικών 42.5 cm και για τροφοδοτικό 24 cm. Το κουτί διαθέτει επίσης υποδοχές USB 2.0 και USB 3.2 Gen 1, καθώς και είσοδο και έξοδο ήχου, καθιστώντας το ιδανικό για gaming και γενική χρήση.
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, EATX, micro ATX, Mini-ITX, SSI CEB, SSI EEB |
| Θέσεις 3.5" | 5 |
| Θέσεις 2.5" | 7 |
| Θέσεις επέκτασης | 8 |
| Πλάγιο παράθυρο | Ναι |
| Φωτισμός | Ναι |
| Χρώμα φωτισμού | Μπλε, Πράσινο, Κόκκινο |
| Διαχείριση καλωδίων | Ναι |
| USB 2.0 θύρες | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A θύρες | 2 |
| Είσοδος ήχου | Ναι |
| Έξοδος ήχου | Ναι |
| Gaming | Ναι |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 16.5 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 42.5 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού (PSU) | 24 cm |
| Υποστηριζόμενοι ανεμιστήρες εμπρός (μέγιστος αριθμός) | 3 |
| Διάμετροι ανεμιστήρων εμπρός | 120, 140 mm |
| Ανεμιστήρας πίσω εγκατεστημένος | 1x 120 mm |
| Υποστηριζόμενοι ανεμιστήρες πίσω (μέγιστος αριθμός) | 1 |
| Διάμετροι ανεμιστήρων πίσω | 120 mm |
| Υποστηριζόμενοι ανεμιστήρες πάνω (μέγιστος αριθμός) | 3 |
| Διάμετροι ανεμιστήρων πάνω | 120, 140 mm |
| Υποστηριζόμενοι ανεμιστήρες κάτω (μέγιστος αριθμός) | 1 |
| Διάμετροι ανεμιστήρων κάτω | 120 mm |
| Πλάτος | 240 mm |
| Βάθος | 506 mm |
| Ύψος | 517 mm |
| Βάρος | 11.5 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: