Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το λευκό Midi Tower κουτί υπολογιστή είναι σχεδιασμένο για gaming και προσφέρει ευελιξία στην τοποθέτηση μητρικών πλακετών διαφόρων μεγεθών όπως ATX, EATX, micro ATX και Mini-ITX. Κατασκευασμένο από μέταλλο και σκληρυμένο γυαλί, διαθέτει παράθυρο στο πλάι και ενσωματωμένο RGB φωτισμό με μπλε, πράσινο και κόκκινο χρώμα στους ανεμιστήρες του. Υποστηρίζει έως 4 δίσκους 3.5" και 7 δίσκους 2.5", ενώ παρέχει άνετο χώρο για μεγάλα εξαρτήματα όπως ψύκτρες CPU ύψους έως 16.5 cm και κάρτες γραφικών μήκους έως 42.5 cm.
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Χρώμα προϊόντος | Λευκό |
| Υλικό | Μέταλλο, Σκληρυμένο γυαλί |
| Τύπος | PC |
| Συμβατές μητρικές πλακέτες | ATX, EATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Κατάλληλο για | Gaming |
| Παράθυρο στο πλάι | Ναι |
| Φωτισμός | Ναι |
| Χρώμα φωτισμού | Μπλε, Πράσινο, Κόκκινο |
| Τοποθεσία φωτισμού | Ανεμιστήρες κουτιού |
| Πλήθος θέσεων 3.5" | 4 |
| Πλήθος θέσεων 2.5" | 7 |
| Πλήθος θέσεων επέκτασης | 8 |
| Διαχείριση καλωδίων | Ναι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 2.5", 3.5" |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ανεμιστήρων μπροστά | 120 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ανεμιστήρων πάνω | 120, 140 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ανεμιστήρων πίσω | 120 mm |
| Πλήθος ανεμιστήρων μπροστά (υποστηριζόμενο) | 3 |
| Πλήθος ανεμιστήρων μπροστά (εγκατεστημένο) | 3x 120 mm |
| Πλήθος ανεμιστήρων πίσω (υποστηριζόμενο) | 1 |
| Πλήθος ανεμιστήρων πίσω (εγκατεστημένο) | 1x 120 mm |
| Πλήθος ανεμιστήρων πάνω (υποστηριζόμενο) | 3 |
| Τύποι θυρών USB | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C |
| Ήχος εισόδου | Ναι |
| Μήκος μέγιστης κάρτας γραφικών | 42.5 cm |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 16.5 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού (PSU) | 24 cm |
| Βάρος | 14.7 kg |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 235 mm x 505 mm x 520 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: