Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το συγκεκριμένο κουτί υπολογιστή τύπου Tower είναι ιδανικό για gaming, προσφέροντας ευρύχωρο εσωτερικό και υποστήριξη για μητρικές πλακέτες ATX, EATX, micro ATX και Mini-ITX. Διαθέτει παράθυρο από σκληρυμένο γυαλί και πολύχρωμο RGB φωτισμό στους ανεμιστήρες, που προσδίδει εντυπωσιακή εμφάνιση. Υποστηρίζει έως 4 δίσκους 3.5" και 7 δίσκους 2.5", ενώ διαθέτει 8 θέσεις επέκτασης και φίλτρο κατά της σκόνης. Η διαχείριση καλωδίων είναι εύκολη και πρακτική, ενώ το κουτί έχει κουμπιά ενεργοποίησης και επαναφοράς. Υποστηρίζει υδρόψυξη και μεγάλους ανεμιστήρες, προσφέροντας αποτελεσματική ψύξη.
| Μορφή | Tower |
| Τύπος | PC |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, EATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Αριθμός θέσεων 3.5" | 4 |
| Αριθμός θέσεων 2.5" | 7 |
| Αριθμός θέσεων επέκτασης | 8 |
| Πλευρικό παράθυρο | Ναι |
| Κατάλληλο για | Gaming |
| Φωτισμός | Ναι |
| Χρώμα φωτισμού | Πολύχρωμο |
| Τοποθεσία φωτισμού | Case fans |
| Πάνελ από σκληρυμένο γυαλί | Ναι |
| Φίλτρο κατά της σκόνης | Ναι |
| Διαχείριση καλωδίων | Ναι |
| Κουμπί επαναφοράς | Ναι |
| Κουμπί ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Τοποθεσία τροφοδοτικού | Κάτω |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 16.5 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 42.5 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού | 24 cm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 2.5", 3.5" |
| Εγκατεστημένοι μπροστινοί ανεμιστήρες | 3x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός μπροστινών ανεμιστήρων | 3 |
| Διάμετρος υποστηριζόμενων μπροστινών ανεμιστήρων | 120 mm |
| Εγκατεστημένος πίσω ανεμιστήρας | 1x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός πίσω ανεμιστήρων | 1 |
| Διάμετρος υποστηριζόμενων πίσω ανεμιστήρων | 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός επάνω ανεμιστήρων | 3 |
| Διάμετρος υποστηριζόμενων επάνω ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Υποστήριξη υδρόψυξης | Ναι |
| Πλάτος | 235 mm |
| Βάθος | 505 mm |
| Ύψος | 520 mm |
| Βάρος | 14.7 kg |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 2 Type-C | 1 |
| Είσοδος ήχου | Ναι |
| Έξοδος ήχου | Ναι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: