Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το λευκό Midi Tower κουτί υπολογιστή προσφέρει ευελιξία και άνεση για την εγκατάσταση μητρικών πλακετών ATX, EATX, micro ATX και Mini-ITX. Διαθέτει παράθυρο από σκληρυμένο γυαλί και RGB φωτισμό με πολλαπλά χρώματα, ιδανικό για gaming. Υποστηρίζει έως 4 εσωτερικές θέσεις 3.5" και 7 θέσεις 2.5" για αποθηκευτικά μέσα, ενώ διαθέτει 8 θέσεις επέκτασης και φίλτρο κατά της σκόνης. Η διαχείριση καλωδίων είναι εύκολη, ενώ το κουτί υποστηρίζει υδρόψυξη και έχει εγκατεστημένους 3 ανεμιστήρες 120 mm μπροστά και 1 πίσω, με δυνατότητα τοποθέτησης επιπλέον ανεμιστήρων στην κορυφή. Το τροφοδοτικό τοποθετείται στο κάτω μέρος και δεν περιλαμβάνεται.
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Χρώμα προϊόντος | Λευκό |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, EATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Θέσεις 3.5" | 4 |
| Θέσεις 2.5" | 7 |
| Θέσεις επέκτασης | 8 |
| Πλευρικό παράθυρο | Ναι |
| Κατάλληλο για | Gaming |
| Φωτισμός | Ναι, RGB πολλαπλών χρωμάτων |
| Πίνακας από σκληρυμένο γυαλί | Ναι |
| Φίλτρο κατά της σκόνης | Ναι |
| Διαχείριση καλωδίων | Ναι |
| Κουμπί επανεκκίνησης | Ναι |
| Κουμπί ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Τοποθέτηση τροφοδοτικού | Κάτω |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 16.5 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 42.5 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού | 24 cm |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 235 x 505 x 520 mm |
| Βάρος | 14.7 kg |
| Εγκατεστημένοι ανεμιστήρες μπροστά | 3 x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων μπροστά | 3 |
| Διάμετρος ανεμιστήρων μπροστά | 120 mm |
| Εγκατεστημένος ανεμιστήρας πίσω | 1 x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων πίσω | 1 |
| Διάμετρος ανεμιστήρα πίσω | 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων στην κορυφή | 3 |
| Διάμετρος ανεμιστήρων στην κορυφή | 120, 140 mm |
| Υποστήριξη υδρόψυξης | Ναι |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 2 Type-C | 1 |
| Είσοδος ήχου | Ναι |
| Έξοδος ήχου | Ναι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 2.5", 3.5" |
| Φωτισμός | RGB Lighting, προεγκατεστημένοι ανεμιστήρες με φωτισμό |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: