Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το gaming ποντίκι με οπτικό αισθητήρα προσφέρει υψηλή ακρίβεια και ανθεκτικότητα, ιδανικό για απαιτητικό gameplay. Διαθέτει 6 προγραμματιζόμενα κουμπιά και ρυθμιζόμενη ανάλυση έως 16000 dpi, επιτρέποντας την άμεση αλλαγή ευαισθησίας κατά τη χρήση. Η εργονομική κατασκευή του με μέγεθος 120x66x42 mm και βάρος 62 γραμμάρια εξασφαλίζει άνετη χρήση για ώρες. Επιπλέον, διαθέτει φωτισμό RGB με 16.8 εκατομμύρια χρώματα και καλώδιο μήκους 1.8 μέτρων με πλεξούδα για αντοχή.
| Τύπος Συσκευής | Ποντίκι |
| Gaming | Ναι |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Σχεδιασμός | Για δεξιόχειρες |
| Μήκος | 120 mm |
| Πλάτος | 66 mm |
| Ύψος | 42 mm |
| Βάρος | 62 g |
| Τεχνολογία Συνδεσιμότητας | Ενσύρματο |
| Διασύνδεση | USB |
| Τεχνολογία Ανίχνευσης Κίνησης | Optical |
| Αριθμός Κουμπιών | 6 |
| Μνήμη | 64 KB |
| Ανάλυση Κίνησης | 16000 dpi |
| Μέγιστη Επιτάχυνση | 50 G |
| Ρυθμός Δειγματοληψίας | 1000 Hz |
| Κλικς | 20 εκατομμύρια |
| Κάδοι ανά δευτερόλεπτο | 16000 fps |
| Ταχύτητα Κίνησης | 400 inches per second |
| Εναλλαγή Ευαισθησίας σε Πραγματικό Χρόνο | 400/800/1200/2400/3200/6400/16000 dpi |
| Μήκος Καλωδίου | 1.8 m |
| Χαρακτηριστικά | Ροδέλα κύλισης, πόδια PTFE, πλεξούδα καλωδίου, 5 προφίλ, on-the-fly DPI με LED ένδειξη, 6 προγραμματιζόμενα κουμπιά, επιχρυσωμένη υποδοχή, RGB φωτισμός 16.8 εκατομμύρια χρώματα, 2 διακόπτες OMRON, αισθητήρας Pixart PMW 3389, honeycomb shell |
| Λειτουργικό Σύστημα | Microsoft Windows |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: