Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Midi Tower κουτί προσφέρει ευελιξία και άνεση για την κατασκευή ή αναβάθμιση υπολογιστή, υποστηρίζοντας μητρικές πλακέτες ATX και Extended ATX. Διαθέτει αρκετούς χώρους για εγκατάσταση σκληρών δίσκων και SSD, καθώς και ενσωματωμένο σύστημα ψύξης με ανεμιστήρα. Με διαστάσεις που επιτρέπουν την τοποθέτηση μεγάλων καρτών γραφικών και ψυκτρών, είναι ιδανικό για gaming και απαιτητικές χρήσεις.
| Τύπος | Tower |
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Συμβατές Μητρικές | ATX, Extended ATX |
| Τύπος Καλωδίωσης Τροφοδοσίας | Power Supply |
| Ενσωματωμένο Σύστημα Ψύξης | Fan |
| Βάρος | 7.331 kg |
| Μήκος | 488 mm |
| Πλάτος | 220 mm |
| Ύψος | 457 mm |
| Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών | 380 mm |
| Μέγιστο Ύψος Ψύκτη Επεξεργαστή | 172 mm |
| Θέσεις Συσκευών 3.5'' | 2 |
| Θέσεις Συσκευών 2.5'' | 4 |
| Θέσεις Ανεμιστήρων Εμπρός | 3 |
| Θέσεις Ανεμιστήρων Πίσω | 1 |
| Θέσεις Ανεμιστήρων Πάνω | 1 |
| Συνδέσεις | Audio, Microphone, USB 2.0, USB-C |
| Χρήση | Gaming |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: