Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το κουτί υπολογιστή τύπου Micro Tower είναι σχεδιασμένο για να φιλοξενεί μητρικές πλακέτες Micro ATX, προσφέροντας μια συμπαγή και λειτουργική λύση για gaming υπολογιστές. Διαθέτει πλάτη παράθυρο που επιτρέπει την ορατότητα στο εσωτερικό του κουτιού, ενώ υποστηρίζει αρκετές θύρες σύνδεσης όπως Audio, Microphone, USB 3.0 και USB 3.2, εξασφαλίζοντας γρήγορη μεταφορά δεδομένων και ευκολία στη χρήση.
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μέγεθος | Micro Tower |
| Συμβατές Μητρικές | Micro ATX |
| Gaming | Ναι |
| Προτίθεται | Πλαϊνό Παράθυρο |
| Ύψος | 445 mm |
| Πλάτος | 225 mm |
| Βάθος | 435 mm |
| Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών | 410 mm |
| Μέγιστο Ύψος Ψύκτη Επεξεργαστή | 170 mm |
| Προεγκατεστημένοι Ανεμιστήρες | 1 |
| Πίσω Ανεμιστήρας | 1 |
| Πλαϊνοί Ανεμιστήρες | 2 |
| Συνδεσιμότητα | Audio, Microphone, USB 3.0, USB 3.2 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: