Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Midi Tower κουτί υπολογιστή σε μαύρο χρώμα είναι σχεδιασμένο για gaming και υποστηρίζει μητρικές micro ATX και Mini-ITX. Διαθέτει παράθυρο από σκληρυμένο γυαλί και πολύχρωμο φωτισμό RGB στα ανεμιστηράκια, με δυνατότητα ελέγχου μέσω ειδικού κουμπιού. Υποστηρίζει έως 2 δίσκους 3.5" και 3 δίσκους 2.5", ενώ διαθέτει 5 θέσεις επέκτασης. Η διαχείριση καλωδίων είναι εύκολη και το κουτί έχει κουμπί ενεργοποίησης και RGB control. Υποστηρίζει ψύξη με υγρά και PWM, με μέγιστο ύψος ψύκτη CPU 17 cm και μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών 41 cm. Το μέγιστο μήκος τροφοδοτικού είναι 23.5 cm.
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Τύπος | PC |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | micro ATX, Mini-ITX |
| Αριθμός θέσεων 3.5" | 2 |
| Αριθμός θέσεων 2.5" | 3 |
| Αριθμός θέσεων επέκτασης | 5 |
| Πλευρικό παράθυρο | Ναι |
| Κατάλληλο για | Gaming |
| Φωτισμός | Ναι |
| Χρώμα φωτισμού | Πολύχρωμο |
| Τοποθεσία φωτισμού | Case fans |
| Πάνελ από σκληρυμένο γυαλί | Ναι |
| Διαχείριση καλωδίων | Ναι |
| Κουμπί ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Κουμπί ελέγχου RGB | Ναι |
| Μέγιστο ύψος ψύκτη CPU | 17 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 41 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού (PSU) | 23.5 cm |
| Εγκατεστημένοι πλευρικοί ανεμιστήρες | 2x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός πλευρικών ανεμιστήρων | 2 |
| Διάμετρος πλευρικών ανεμιστήρων | 120 mm |
| Εγκατεστημένος πίσω ανεμιστήρας | 1x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός πίσω ανεμιστήρων | 1 |
| Διάμετρος πίσω ανεμιστήρα | 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός επάνω ανεμιστήρων | 3 |
| Διάμετρος επάνω ανεμιστήρων | 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός κάτω ανεμιστήρων | 2 |
| Διάμετρος κάτω ανεμιστήρων | 120 mm |
| Υποστήριξη υδρόψυξης | Ναι |
| Υποστήριξη Pulse-width modulation (PWM) | Ναι |
| Πλάτος | 225 mm |
| Βάθος | 435 mm |
| Ύψος | 445 mm |
| Βάρος | 6.1 kg |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 2 Type-C | 1 |
| Είσοδος ήχου | Ναι |
| Έξοδος ήχου | Ναι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 2.5", 3.5" |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: