Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το κουτί υπολογιστή τύπου Micro Tower σε λευκό χρώμα προσφέρει κομψότητα και λειτουργικότητα, ιδανικό για gaming. Υποστηρίζει μητρικές micro ATX και Mini-ITX, διαθέτει παράθυρο από σκληρυμένο γυαλί και καλωδιακή διαχείριση για καθαρή εμφάνιση. Υπάρχει δυνατότητα τοποθέτησης έως 1 σκληρού δίσκου 3.5" και 3 δίσκων 2.5". Το κουτί υποστηρίζει έως 5 θέσεις επέκτασης και διαθέτει πλήθος ανεμιστήρων για βέλτιστη ψύξη, ενώ τα πλήκτρα λειτουργίας και οι ενδείξεις LED προσφέρουν ευκολία στη χρήση.
| Τύπος | PC |
| Μέγεθος | Micro Tower |
| Χρώμα | Λευκό |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | micro ATX, Mini-ITX |
| Κατάλληλο για | Gaming |
| Παράθυρο πλευρικό | Ναι |
| Πάνελ από σκληρυμένο γυαλί | Ναι |
| Διαχείριση καλωδίων | Ναι |
| Κουμπί επανεκκίνησης | Ναι |
| Κουμπί ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Ενδείξεις LED | Ναι |
| Θέσεις 3.5" | 1 |
| Θέσεις 2.5" | 3 |
| Θέσεις επέκτασης | 5 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| Είσοδος ήχου | Ναι |
| Έξοδος ήχου | Ναι |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 13.5 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 36 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού PSU | 16 cm |
| Υποστηριζόμενοι ανεμιστήρες εμπρός (max) | 1 (120 mm) |
| Υποστηριζόμενοι ανεμιστήρες πίσω (max) | 1 (80 mm) |
| Προεγκατεστημένοι ανεμιστήρες πίσω | 1x 80 mm |
| Υποστηριζόμενοι ανεμιστήρες πάνω (max) | 2 (120 mm) |
| Προεγκατεστημένοι ανεμιστήρες πάνω | 2x 120 mm |
| Υποστηριζόμενοι ανεμιστήρες κάτω (max) | 2 (120 mm) |
| Προεγκατεστημένοι ανεμιστήρες κάτω | 1x 120 mm |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 170 mm x 425 mm x 362 mm |
| Βάρος | 5.7 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: