Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το κουτί υπολογιστή τύπου Micro Tower σε λευκό χρώμα προσφέρει κομψή σχεδίαση με παράθυρο από σκληρυμένο γυαλί, ιδανικό για gaming. Υποστηρίζει μητρικές micro ATX και Mini-ITX, παρέχοντας ευελιξία στην τοποθέτηση εξαρτημάτων. Διαθέτει 1 θέση για δίσκο 3.5" και 3 θέσεις για δίσκους 2.5", καθώς και 5 θέσεις επέκτασης. Η διαχείριση καλωδίων και οι ενδείξεις LED βελτιώνουν την εμπειρία χρήσης, ενώ το κουτί υποστηρίζει ψύκτρες CPU ύψους έως 13.5 cm και κάρτες γραφικών μήκους έως 36 cm.
| Τύπος | PC |
| Χρώμα προϊόντος | Λευκό |
| Μέγεθος | Micro Tower |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | micro ATX, Mini-ITX |
| Θέσεις 3.5" | 1 |
| Θέσεις 2.5" | 3 |
| Θέσεις επέκτασης | 5 |
| Πλευρικό παράθυρο | Ναι |
| Κατάλληλο για | Gaming |
| Πάνελ από σκληρυμένο γυαλί | Ναι |
| Διαχείριση καλωδίων | Ναι |
| Κουμπί επαναφοράς | Ναι |
| Κουμπί ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Ενδείξεις LED | Ναι |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 13.5 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 36 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού (PSU) | 16 cm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 2.5", 3.5" |
| Υποστηριζόμενοι ανεμιστήρες εμπρός (μέγιστος αριθμός) | 1 |
| Διάμετρος εμπρός ανεμιστήρα | 120 mm |
| Εγκατεστημένος πίσω ανεμιστήρας | 1x 80 mm |
| Υποστηριζόμενοι πίσω ανεμιστήρες (μέγιστος αριθμός) | 1 |
| Διάμετρος πίσω ανεμιστήρα | 80 mm |
| Εγκατεστημένοι πάνω ανεμιστήρες | 2x 120 mm |
| Υποστηριζόμενοι πάνω ανεμιστήρες (μέγιστος αριθμός) | 2 |
| Διάμετρος πάνω ανεμιστήρα | 120 mm |
| Εγκατεστημένος κάτω ανεμιστήρας | 1x 120 mm |
| Υποστηριζόμενοι κάτω ανεμιστήρες (μέγιστος αριθμός) | 2 |
| Διάμετρος κάτω ανεμιστήρα | 120 mm |
| Πλήθος θυρών USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Υποδοχή εισόδου ήχου | Ναι |
| Υποδοχή εξόδου ήχου | Ναι |
| Πλάτος | 170 mm |
| Βάθος | 425 mm |
| Ύψος | 362 mm |
| Βάρος | 5.7 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: