Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ασύρματο και ενσύρματο ποντίκι διαθέτει εργονομικό σχεδιασμό με διαστάσεις 7.3 x 10.6 x 3.7 cm και βάρος 67 γραμμάρια, προσφέροντας άνεση στη χρήση. Εξοπλισμένο με οπτικό αισθητήρα υψηλής ακρίβειας 4000 dpi, υποστηρίζει ευαισθησία σε πραγματικό χρόνο με ρυθμίσεις 400/1600/2400/4000 dpi και polling rate 1000 Hz, ιδανικό για gaming και καθημερινή χρήση. Διαθέτει 6 κουμπιά, RGB φωτισμό και επαναφορτιζόμενη μπαταρία λιθίου 500 mAh με διάρκεια έως 50 ώρες. Η σύνδεση γίνεται μέσω nano USB δέκτη 2.4 GHz ή καλωδίου USB μήκους 1.8 μέτρων, με μέγιστη απόσταση λειτουργίας έως 10 μέτρα.
| Τύπος Συσκευής | Ποντίκι |
| Αισθητήρας | Optical |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 4000 dpi |
| Πλήκτρα | 6 |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 67 g |
| Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 7.3 x 10.6 x 3.7 cm |
| Τεχνολογία Σύνδεσης | Ασύρματη, ενσύρματη |
| Δέκτης | Nano USB wireless receiver |
| Συχνότητα | 2.4 GHz |
| Μέγιστη Απόσταση Λειτουργίας | Έως 10 m |
| Καλώδιο | 1.8 m |
| Ευαισθησία (DPI) | 400/1600/2400/4000 dpi (Realtime switching) |
| Polling Rate | 1000 Hz |
| Frames per Second | 4000 fps |
| Μέγιστη Επιτάχυνση | 15 G |
| Μπαταρία | Λιθίου Ιόντων 500 mAh |
| Διάρκεια Μπαταρίας | Έως 50 ώρες |
| Περιλαμβανόμενα Αξεσουάρ | USB-C καλώδιο |
| Λειτουργικό Σύστημα | Microsoft Windows |
| Χαρακτηριστικά | Pixart PAW 3104DB optical sensor, RGB backlight, HUANO switches, 30-million clicks, επαναφορτιζόμενη μπαταρία |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: