Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Midi Tower κουτί υπολογιστή σε λευκό χρώμα συνδυάζει ατσάλι και σκληρυμένο γυαλί, προσφέροντας στιβαρότητα και μοντέρνο design. Υποστηρίζει μητρικές πλακέτες διαφόρων φορμάτ όπως ATX, EATX, micro ATX, Mini-ITX, SSI CEB και SSI EEB, ενώ διαθέτει παράθυρο από σκληρυμένο γυαλί και πολύχρωμο φωτισμό RGB στα ανεμιστηράκια του. Διαθέτει 3 θέσεις για δίσκους 3.5" και 5 θέσεις για δίσκους 2.5", καθώς και 7 θέσεις επέκτασης. Υποστηρίζει έως 2 πλευρικούς ανεμιστήρες 120 mm, 1 πίσω και έως 3 κάτω, ενώ είναι συμβατό με υδρόψυξη. Η διαχείριση καλωδίων και τα φίλτρα κατά της σκόνης εξασφαλίζουν καθαρό και οργανωμένο εσωτερικό.
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Χρώμα προϊόντος | Λευκό |
| Υλικό | Ατσάλι, Σκληρυμένο γυαλί |
| Υποστηριζόμενα φορμάτ μητρικής | ATX, EATX, micro ATX, Mini-ITX, SSI CEB, SSI EEB |
| Θέσεις δίσκων 3.5" | 3 |
| Θέσεις δίσκων 2.5" | 5 |
| Θέσεις επέκτασης | 7 |
| Πλευρικό παράθυρο | Ναι |
| Φωτισμός | Ναι, RGB πολύχρωμος |
| Φίλτρο κατά της σκόνης | Ναι |
| Διαχείριση καλωδίων | Ναι |
| Κουμπί ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Συμβατό με gaming | Ναι |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 16 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 42 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού (PSU) | 29.5 cm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 2.5", 3.5" |
| Αριθμός πλευρικών ανεμιστήρων (μέγιστο) | 2 |
| Διάμετρος πλευρικών ανεμιστήρων | 120 mm |
| Πίσω ανεμιστήρας εγκατεστημένος | 1x 120 mm |
| Κάτω ανεμιστήρας εγκατεστημένος | 1x 120 mm |
| Αριθμός κάτω ανεμιστήρων (μέγιστο) | 3 |
| Διάμετρος κάτω ανεμιστήρων | 120 mm |
| Υποστήριξη υδρόψυξης | Ναι |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 210 mm x 474 mm x 475 mm |
| Βάρος | 8.66 kg |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| Ήχος εισόδου | Ναι |
| Ήχος εξόδου | Ναι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: