Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το πληκτρολόγιο είναι σχεδιασμένο για gaming με μηχανικούς διακόπτες Kailh Blue, προσφέροντας μια ευχάριστη και ακριβή αίσθηση πληκτρολόγησης. Διαθέτει φωτισμό LED πολλαπλών χρωμάτων με δυνατότητα ρύθμισης, που βελτιώνει την αισθητική και την εμπειρία χρήσης σε σκοτεινούς χώρους. Η κατασκευή του από αλουμίνιο και το λευκό μονοχρωματικό φινίρισμα προσδίδουν ανθεκτικότητα και κομψότητα. Είναι ενσύρματο με USB σύνδεση και διαθέτει χαμηλού προφίλ πλήκτρα με διάρκεια ζωής έως 50 εκατομμύρια χαρακτήρες. Το πληκτρολόγιο δεν περιλαμβάνει αριθμητικό πληκτρολόγιο και ποντίκι, ενώ υποστηρίζει λειτουργικά συστήματα Windows 7, 8 και 10.
| Συνιστώμενη χρήση | Gaming |
| Τεχνολογία σύνδεσης | Wired |
| Διασύνδεση συσκευής | USB |
| Τύπος διακόπτη πλήκτρων | Mechanical |
| Τεχνολογία διακόπτη πλήκτρων | Kailh Blue |
| Διάταξη πληκτρολογίου | QWERTY |
| Γλώσσα πληκτρολογίου | US English |
| Πλήκτρα Windows | Ναι |
| Πλήκτρα multimedia | Ναι |
| Φωτισμός πλήκτρων | LED πολυχρωματικός, ρυθμιζόμενος |
| Εργονομικός σχεδιασμός | Ναι |
| Χρώμα προϊόντος | Λευκό |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Μήκος καλωδίου | 1.5 m |
| Αποσπώμενο καλώδιο | Ναι |
| Υποστήριξη λειτουργικών Windows | Windows 7, Windows 8, Windows 10 |
| Ποντίκι | Όχι |
| Αριθμητικό πληκτρολόγιο | Όχι |
| Διάρκεια ζωής πλήκτρων | 50 million characters |
| Προφίλ πλήκτρων | Low-profile |
| Key travel distance | 1.5 mm |
| Actuation force | 55 g |
| Rollover | N-key rollover |
| Polling rate | 1000 Hz |
| Στυλ πληκτρολογίου | Straight |
| Ευέλικτο πληκτρολόγιο | Όχι |
| Υποστήριξη USB hub | Όχι |
| Επικάλυψη επαφών συνδέσμου | Χρυσό |
| Διαστάσεις πληκτρολογίου (ΠxΒxΥ) | 355 x 127 x 35 mm |
| Βάρος πληκτρολογίου | 503 g |
| Τροφοδοσία | USB |
| Anti-ghosting | Ναι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: