Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το πληκτρολόγιο είναι σχεδιασμένο για gaming με μηχανικούς διακόπτες Kailh Red, προσφέροντας γραμμική απόκριση και υψηλή αντοχή έως 50 εκατομμύρια χαρακτήρες. Διαθέτει φωτισμό LED πολλαπλών χρωμάτων με δυνατότητα ρύθμισης, εργονομικό σχεδιασμό και ενσωματωμένο υποστήριγμα καρπού για άνετη χρήση. Η σύνδεση γίνεται μέσω καλωδίου USB μήκους 1,5 μέτρου, το οποίο είναι αποσπώμενο, ενώ το πληκτρολόγιο έχει λευκό χρώμα και κατασκευή από αλουμίνιο με επιχρυσωμένες επαφές.
| Συνιστώμενη χρήση | Gaming |
| Τεχνολογία σύνδεσης | Wired |
| Διασύνδεση συσκευής | USB |
| Τύπος διακοπτών πλήκτρων | Mechanical |
| Τεχνολογία διακοπτών πλήκτρων | Kailh Red |
| Διάταξη πληκτρολογίου | QWERTY |
| Γλώσσα πληκτρολογίου | US English |
| Πλήκτρα Windows | Ναι |
| Πλήκτρα multimedia | Ναι |
| Φωτισμός πλήκτρων | LED πολλαπλών χρωμάτων |
| Ρυθμιζόμενος φωτισμός | Ναι |
| Εργονομικός σχεδιασμός | Ναι |
| Υποστήριγμα καρπού | Ναι |
| Χρώμα προϊόντος | Λευκό |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Επιχρύσωση επαφών συνδέσμου | Ναι |
| Μήκος καλωδίου | 1.5 m |
| Αποσπώμενο καλώδιο | Ναι |
| Αντι-ghosting | Ναι |
| Πλήκτρα αριθμητικού πληκτρολογίου | Όχι |
| Ποντίκι | Όχι |
| Βάρος | 642 g |
| Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 436 x 127 x 35 mm |
| Διάρκεια ζωής πλήκτρων | 50 million characters |
| Προφίλ πλήκτρων | Low-profile |
| Απόσταση διαδρομής πλήκτρου | 1.5 mm |
| Δύναμη ενεργοποίησης | 45 g |
| Rollover | N-key rollover |
| Polling rate | 1000 Hz |
| Τροφοδοσία | USB |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα | Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: