Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το κουτί υπολογιστή τύπου Full Tower είναι κατασκευασμένο από μέταλλο και έχει λευκό χρώμα. Υποστηρίζει μητρικές πλακέτες ATX, micro ATX και Mini-ITX, προσφέροντας ευελιξία στην επιλογή εξαρτημάτων. Διαθέτει 3 θέσεις για σκληρούς δίσκους 3.5" και 3 θέσεις για δίσκους 2.5", ενώ υποστηρίζει έως 7 θέσεις επέκτασης. Είναι εξοπλισμένο με φίλτρο κατά της σκόνης και διαχείριση καλωδίων για καλύτερη οργάνωση. Υπάρχουν κουμπιά reset και on/off για εύκολη λειτουργία. Το μέγιστο ύψος για τον ψύκτη CPU είναι 16.8 cm, το μέγιστο μήκος για κάρτα γραφικών 40 cm και το μέγιστο μήκος για τροφοδοτικό 27 cm. Στον τομέα της ψύξης, διαθέτει έναν προεγκατεστημένο ανεμιστήρα 120 mm μπροστά και έναν 120 mm πίσω, ενώ υποστηρίζει έως 3 ανεμιστήρες μπροστά, 4 στο πλάι και 3 στην κορυφή με διαμέτρους 120 ή 140 mm. Υποστηρίζει επίσης ψύκτρες υγρού τύπου 360 mm στο πλάι και στην κορυφή. Το κουτί έχει διαστάσεις 230 mm πλάτος, 460 mm βάθος και 495 mm ύψος, με βάρος 7.9 kg. Στις θύρες διαθέτει 1 USB 3.2 Gen 2 Type-C, 2 USB 3.2 Gen 2 Type-A και συνδυασμένη θύρα ακουστικών/μικροφώνου.
| Τύπος | PC |
| Μέγεθος | Full Tower |
| Υλικό | Metal |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Θέσεις 3.5" | 3 |
| Θέσεις 2.5" | 3 |
| Θέσεις επέκτασης | 7 |
| Φίλτρο κατά της σκόνης | Ναι |
| Διαχείριση καλωδίων | Ναι |
| Κουμπί reset | Ναι |
| Κουμπί on/off | Ναι |
| Μέγιστο ύψος ψύκτη CPU | 16.8 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 40 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού (PSU) | 27 cm |
| Προεγκατεστημένοι ανεμιστήρες μπροστά | 1x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων μπροστά | 3 |
| Διαμέτρους ανεμιστήρων μπροστά | 120, 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων στο πλάι | 4 |
| Διαμέτρους ανεμιστήρων στο πλάι | 120 mm |
| Προεγκατεστημένοι ανεμιστήρες πίσω | 1x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων πίσω | 1 |
| Διαμέτρους ανεμιστήρων πίσω | 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων στην κορυφή | 3 |
| Διαμέτρους ανεμιστήρων στην κορυφή | 120, 140 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυκτρών στο πλάι | 360 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυκτρών στην κορυφή | 360 mm |
| Πλάτος | 230 mm |
| Βάθος | 460 mm |
| Ύψος | 495 mm |
| Βάρος | 7.9 kg |
| Θύρες USB 3.2 Gen 2 Type-C | 1 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 2 Type-A | 2 |
| Συνδυασμένη θύρα ακουστικών/μικροφώνου | Ναι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: