Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το κουτί υπολογιστή τύπου Full Tower συνδυάζει μέταλλο και σκληρυμένο γυαλί, προσφέροντας ανθεκτικότητα και μοντέρνο σχεδιασμό με λευκό και ξύλινο χρώμα. Υποστηρίζει μητρικές ATX, micro ATX και Mini-ITX, ενώ διαθέτει παράθυρο στο πλάι και πολύχρωμο RGB φωτισμό στους ανεμιστήρες του. Είναι ιδανικό για gaming, με αρκετούς χώρους για σκληρούς δίσκους και SSD, καθώς και υποστήριξη για μεγάλους ψύκτες και κάρτες γραφικών.
| Τύπος | PC |
| Μέγεθος | Full Tower |
| Υλικό | Metal, Tempered glass |
| Χρώμα προϊόντος | White, Wood |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Αριθμός θέσεων 3.5" | 3 |
| Αριθμός θέσεων 2.5" | 3 |
| Αριθμός θυρών επέκτασης | 7 |
| Παράθυρο στο πλάι | Ναι |
| Φωτισμός | Ναι |
| Χρώμα φωτισμού | Multi |
| Τοποθεσία φωτισμού | Case fans |
| Πίνακας από σκληρυμένο γυαλί | Ναι |
| Φίλτρο κατά της σκόνης | Ναι |
| Διαχείριση καλωδίων | Ναι |
| Κουμπί reset | Ναι |
| Κουμπί on/off | Ναι |
| Κουμπί ελέγχου RGB | Ναι |
| LED ενδείξεις | Ναι |
| Μέγιστο ύψος ψύκτη CPU | 16.5 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 40 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού | 27 cm |
| Τροφοδοτικό συμπεριλαμβάνεται | Όχι |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 2 Type-C | 1 |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 2.5", 3.5" |
| Μορφή SSD | 2.5" |
| Αριθμός υποστηριζόμενων HDD | 3 |
| Εγκατεστημένοι μπροστινοί ανεμιστήρες | 3x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός μπροστινών ανεμιστήρων | 3 |
| Διάμετρος υποστηριζόμενων μπροστινών ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός πλευρικών ανεμιστήρων | 4 |
| Διάμετρος υποστηριζόμενων πλευρικών ανεμιστήρων | 120 mm |
| Εγκατεστημένος πίσω ανεμιστήρας | 1x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός πίσω ανεμιστήρων | 1 |
| Διάμετρος υποστηριζόμενων πίσω ανεμιστήρων | 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός επάνω ανεμιστήρων | 3 |
| Διάμετρος υποστηριζόμενων επάνω ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη πλευρικών ψυκτρών | 360 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη επάνω ψυκτρών | 360 mm |
| Πλάτος | 230 mm |
| Βάθος | 479 mm |
| Ύψος | 495 mm |
| Βάρος | 9.3 kg |
| Ύψος ψυκτήρα | 6 cm |
| Πιστοποιήσεις συμμόρφωσης | CE, REACH, RoHS |
| Συμμόρφωση με πρότυπα βιωσιμότητας | Ναι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: