Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Midi Tower κουτί είναι μια εξαιρετική επιλογή για όσους αναζητούν ευελιξία και άνεση στην τοποθέτηση των εξαρτημάτων τους. Υποστηρίζει μητρικές πλακέτες ATX, Micro ATX και Mini ATX, προσφέροντας αρκετό χώρο για την εγκατάσταση μεγάλων καρτών γραφικών και ψυκτρών. Με διαστάσεις 495 mm μήκος, 230 mm πλάτος και 489 mm ύψος, παρέχει αρκετό χώρο για την τοποθέτηση έως 3 σκληρών δίσκων 3.5'' και 3 δίσκων 2.5''. Επιπλέον, διαθέτει 3 υποδοχές για ανεμιστήρες μπροστά, 1 στο πλάι, 4 στο πλάι και 3 στο πίσω μέρος, ενώ υποστηρίζει ψύκτρες ύψους έως 165 mm και κάρτες γραφικών μήκους έως 400 mm. Η συνδεσιμότητα περιλαμβάνει Audio, USB 3.2 και USB-C, ενώ η παρουσία RGB φωτισμού και προεγκατεστημένων ανεμιστήρων το καθιστούν ιδανικό για gaming.
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Συμβατές Μητρικές | ATX, Micro ATX, Mini ATX |
| Gaming | Ναι |
| Μήκος | 495 mm |
| Πλάτος | 230 mm |
| Ύψος | 489 mm |
| Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών | 400 mm |
| Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας Επεξεργαστή | 165 mm |
| Θέσεις Σκληρών Δίσκων 3.5'' | 3 |
| Θέσεις Σκληρών Δίσκων 2.5'' | 3 |
| Προεγκατεστημένοι Ανεμιστήρες | 3 |
| Πίσω Ανεμιστήρας | 1 |
| Πλαϊνοί Ανεμιστήρες | 4 |
| Πίσω Θέσεις Ανεμιστήρων | 3 |
| Συνδεσιμότητα | Audio, USB 3.2, USB-C |
| Προθάλαμος | RGB Lighting, Πλαϊνό Παράθυρο, Προεγκατεστημένοι Ανεμιστήρες |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: