Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Midi Tower κουτί είναι σχεδιασμένο για gaming και προσφέρει ευελιξία στην τοποθέτηση μητρικών πλακετών ATX, micro ATX και Mini-ITX. Κατασκευασμένο από μέταλλο σε μαύρο χρώμα, διαθέτει φωτισμό RGB στα ανεμιστηράκια του, που προσδίδει εντυπωσιακό αισθητικό αποτέλεσμα. Υποστηρίζει έως 3 ανεμιστήρες 120 ή 140 mm μπροστά, 1 ανεμιστήρα 120 mm πίσω, 4 πλαϊνούς ανεμιστήρες 120 mm και 3 ανεμιστήρες στην κορυφή με διαστάσεις 120 ή 140 mm. Διαθέτει φίλτρο κατά της σκόνης και διαχείριση καλωδίων για καθαρή εγκατάσταση. Υποστηρίζει έως 3 δίσκους 3.5" και 3 δίσκους 2.5". Το μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU είναι 16.5 cm, το μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών 40 cm και το μέγιστο μήκος τροφοδοτικού 27 cm. Στις θύρες περιλαμβάνονται 2 USB 3.2 Gen 1 Type-A και 1 USB Type-C, καθώς και είσοδος ήχου.
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Τύπος | PC |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Κατάλληλο για | Gaming |
| Φωτισμός | Ναι, RGB |
| Φίλτρο κατά της σκόνης | Ναι |
| Διαχείριση καλωδίων | Ναι |
| Κουμπί επαναφοράς | Ναι |
| Κουμπί ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| LED ενδείξεις | Ναι |
| Αριθμός θέσεων 3.5" | 3 |
| Αριθμός θέσεων 2.5" | 3 |
| Αριθμός θέσεων 5.25" | 0 |
| Αριθμός θέσεων επέκτασης | 7 |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 16.5 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 40 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού (PSU) | 27 cm |
| Ανεμιστήρες μπροστά (εγκατεστημένοι) | 3x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων μπροστά | 3 |
| Διαστάσεις ανεμιστήρων μπροστά | 120, 140 mm |
| Ανεμιστήρες πίσω (εγκατεστημένοι) | 1x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων πίσω | 1 |
| Διαστάσεις ανεμιστήρων πίσω | 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων πλαϊνών | 4 |
| Διαστάσεις ανεμιστήρων πλαϊνών | 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων πάνω | 3 |
| Διαστάσεις ανεμιστήρων πάνω | 120, 140 mm |
| Πλήθος USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Πλήθος USB Type-C | 1 |
| Πλήθος USB 2.0 | 0 |
| Ήχος εισόδου | Ναι |
| Πλάτος | 230 mm |
| Βάθος | 489 mm |
| Ύψος | 495 mm |
| Βάρος | 8.6 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: