Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η τροφοδοτική μονάδα ισχύος 850 W σε μορφή SFX είναι σχεδιασμένη για υπολογιστές με compact ή mini-ITX κουτιά, προσφέροντας πλήρως modular καλωδίωση για εύκολη διαχείριση και βελτιωμένη ροή αέρα. Διαθέτει ενεργό σύστημα ψύξης με έναν ανεμιστήρα διαμέτρου 9.2 cm τοποθετημένο στην κορυφή, που εξασφαλίζει αποτελεσματική ψύξη και αθόρυβη λειτουργία. Η τροφοδοσία υποστηρίζει πολλαπλές προστασίες όπως υπερφόρτιση, υπερθέρμανση και βραχυκύκλωμα, εξασφαλίζοντας σταθερή και ασφαλή παροχή ρεύματος. Με βάρος 1 κιλό και διαστάσεις 125x100x63.5 mm, είναι ιδανική για συστήματα που απαιτούν αξιόπιστη και συμπαγή τροφοδοσία.
| Ισχύς | 850 W |
| Τύπος | SFX |
| Modularity | Fully-Modular |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Βάρος | 1 kg |
| Τάση εισόδου AC | 100 - 240 V |
| Συχνότητα εισόδου AC | 50/60 Hz |
| Ρεύμα εισόδου | 12 / 6 A |
| Συνδυασμένη ισχύς (+3.3V) | 100 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (+12V) | 850 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (+5V) | 100 W |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+3.3V) | 20 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+12V1) | 70.8 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+5V) | 20 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (-12V) | 0.3 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+5Vsb) | 3 A |
| Προστασίες ισχύος | Over current, Over power, Over voltage, Overheating, Short circuit, Under voltage |
| Τεχνολογία ρουλεμάν | FDB |
| MTBF | 100000 h |
| Συνδετήρας τροφοδοσίας μητρικής | 24-pin ATX |
| Μήκος καλωδίου μητρικής | 30 cm |
| Αριθμός SATA συνδετήρων | 8 |
| Αριθμός Molex συνδετήρων (4-pin) | 1 |
| EPS συνδετήρας (8-pin) | Ναι |
| EPS συνδετήρας (4+4 pin) | Ναι |
| PCI Express συνδετήρες (6+2 pin) | 2 |
| Μήκος καλωδίου PCI Express | 57 cm |
| CPU συνδετήρας (4+4 pin) | Ναι |
| Μήκος καλωδίου CPU | 42 cm |
| ATX συνδετήρας τροφοδοσίας (24-pin) | Ναι |
| PCI Express συνδετήρας | Ναι |
| Τύπος καλωδίωσης | Fully-Modular |
| Τύπος ψύξης | Active |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 9.2 cm |
| Αριθμός ανεμιστήρων | 1 fan(s) |
| Τοποθεσία ανεμιστήρα | Top |
| Διακόπτης On/Off | Ναι |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 40 °C |
| Πιστοποιήσεις συμμόρφωσης | CB, CE, Federal Communications Commission (FCC) |
| Πιστοποιήσεις βιωσιμότητας | ErP |
| Περιεχόμενο συσκευασίας | AC καλώδια |
| Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 125 x 100 x 63.5 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: