Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η τροφοδοτική μονάδα PC με ισχύ 1200 W προσφέρει αξιόπιστη και σταθερή παροχή ενέργειας για υπολογιστές. Διαθέτει πλήρως modular καλωδίωση, που επιτρέπει την εύκολη διαχείριση και οργάνωση των καλωδίων, ενώ ο ενεργός τύπος ψύξης με ανεμιστήρα διαμέτρου 12 cm εξασφαλίζει αποτελεσματική ψύξη και αθόρυβη λειτουργία. Η τροφοδοσία είναι συμβατή με το πρότυπο ATX 3.1 και διαθέτει πολλαπλές προστασίες για ασφαλή λειτουργία.
| Ισχύς | 1200 W |
| Τύπος | ATX 3.1 |
| Modularity | Fully-Modular |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Τύπος ψύξης | Active |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 12 cm |
| Αριθμός ανεμιστήρων | 1 |
| Τοποθεσία ανεμιστήρα | Top |
| Διακόπτης ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Βάρος | 1.7 kg |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 150 x 140 x 86 mm |
| Τάση εισόδου AC | 100 - 240 V |
| Συχνότητα εισόδου AC | 50/60 Hz |
| Ρεύμα εισόδου | 14 / 7 A |
| Συνδυασμένη ισχύς +3.3V | 100 W |
| Συνδυασμένη ισχύς +12V | 1200 W |
| Συνδυασμένη ισχύς +5V | 100 W |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +3.3V | 20 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +12V1 | 100 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +5V | 20 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου -12V | 0.3 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +5Vsb | 3 A |
| Τεχνολογία ρουλεμάν | FDB |
| MTBF | 100000 h |
| Συνδετήρας τροφοδοσίας μητρικής | 24-pin ATX |
| Μήκος καλωδίου μητρικής | 60 cm |
| Αριθμός SATA συνδετήρων | 11 |
| Peripheral (Molex) συνδετήρες (4-pin) | 1 |
| EPS συνδετήρας (4+4 pin) | Ναι |
| PCI Express συνδετήρες (6+2 pin) | 4 |
| Μήκος καλωδίου PCI Express | 70 cm |
| CPU συνδετήρας (4+4 pin) | Ναι |
| Μήκος καλωδίου CPU | 70 cm |
| Προστασίες ισχύος | Over current, Over power, Over voltage, Overheating, Short circuit, Under voltage |
| Πιστοποιήσεις συμμόρφωσης | CB, CE, FCC |
| Πιστοποιήσεις βιωσιμότητας | ErP |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 40 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: