Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η τροφοδοτική μονάδα ισχύος 1000 W με μορφή SFX είναι σχεδιασμένη για υπολογιστές, προσφέροντας πλήρως αρθρωτή καλωδίωση που διευκολύνει τη διαχείριση και βελτιώνει την αισθητική του εσωτερικού του υπολογιστή. Διαθέτει ενεργό σύστημα ψύξης με έναν ανεμιστήρα διαμέτρου 9.2 cm τοποθετημένο στην κορυφή, εξασφαλίζοντας αποτελεσματική ψύξη και αθόρυβη λειτουργία. Η τροφοδοσία υποστηρίζει πολλαπλές προστασίες όπως υπερφόρτωση, υπερθέρμανση και βραχυκύκλωμα, εξασφαλίζοντας ασφαλή και σταθερή λειτουργία σε θερμοκρασίες από 0 έως 40 βαθμούς Κελσίου.
| Ισχύς | 1000 W |
| Μορφή τροφοδοτικού (PSU form factor) | SFX |
| Πλήρως αρθρωτή καλωδίωση | Ναι |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Τύπος ψύξης | Ενεργός |
| Αριθμός ανεμιστήρων | 1 |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 9.2 cm |
| Τοποθεσία ανεμιστήρα | Κορυφή |
| Διακόπτης ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Είσοδος AC Τάση | 100 - 240 V |
| Είσοδος AC Συχνότητα | 50/60 Hz |
| Είσοδος Ρεύματος | 12 / 6 A |
| Συνδυασμένη ισχύς (+3.3V) | 100 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (+12V) | 1000 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (+5V) | 100 W |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+3.3V) | 20 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+12V1) | 83.3 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+5V) | 20 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (-12V) | 0.3 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+5Vsb) | 3 A |
| Προστασίες ισχύος | Υπερρεύματος, Υπερφόρτωσης, Υπερτάσης, Υπερθέρμανσης, Βραχυκυκλώματος, Υπότασης |
| Τεχνολογία ρουλεμάν | FDB |
| Μέσος χρόνος μεταξύ βλαβών (MTBF) | 100000 h |
| Συνδετήρας τροφοδοσίας μητρικής | 24-pin ATX |
| Μήκος καλωδίου μητρικής | 30 cm |
| Αριθμός συνδετήρων τροφοδοσίας SATA | 8 |
| Αριθμός συνδετήρων Molex (4-pin) | 1 |
| Συνδετήρας EPS (8-pin) | Ναι |
| Συνδετήρας EPS (4+4 pin) | Ναι |
| Συνδετήρες PCI Express (6+2 pin) | 2 |
| Μήκος καλωδίου PCI Express | 57 cm |
| Συνδετήρας CPU (4+4 pin) | Ναι |
| Μήκος καλωδίου CPU | 42 cm |
| Συνδετήρας ATX Power (24-pin) | Ναι |
| Συνδετήρας PCI Express | Ναι |
| Βάρος | 1 kg |
| Διαστάσεις (Πλάτος x Βάθος x Ύψος) | 125 mm x 100 mm x 63.5 mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 40 °C |
| Πιστοποιήσεις συμμόρφωσης | CB, CE, FCC |
| Πιστοποιήσεις βιωσιμότητας | ErP |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: