Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η τροφοδοτική μονάδα ισχύος 750 W με μορφή SFX είναι σχεδιασμένη για υπολογιστές με compact ή mini-ITX κουτιά. Διαθέτει πλήρως modular καλωδίωση που επιτρέπει την εύκολη διαχείριση και βελτιστοποιεί τη ροή αέρα. Ο ενεργός τύπος ψύξης με ανεμιστήρα 9,2 cm τοποθετημένο στην κορυφή εξασφαλίζει αποτελεσματική ψύξη και αθόρυβη λειτουργία. Η τροφοδοσία υποστηρίζει πολλαπλές προστασίες όπως υπερφόρτιση, υπερθέρμανση και βραχυκύκλωμα, προσφέροντας ασφάλεια και αξιοπιστία στη χρήση.
| Ισχύς | 750 W |
| Τύπος | SFX |
| Modularity | Fully-Modular |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Τύπος ψύξης | Active |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 9.2 cm |
| Αριθμός ανεμιστήρων | 1 fan(s) |
| Τοποθεσία ανεμιστήρα | Top |
| Διακόπτης On/Off | Ναι |
| Βάρος | 1 kg |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 125 mm x 100 mm x 63.5 mm |
| Συνολική ισχύς | 750 W |
| Τάση εισόδου AC | 100 - 240 V |
| Συχνότητα εισόδου AC | 50/60 Hz |
| Ρεύμα εισόδου | 10 / 6 A |
| Συνδυασμένη ισχύς (+3.3V) | 100 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (+12V) | 750 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (+5V) | 100 W |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+3.3V) | 20 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+12V1) | 62.5 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+5V) | 20 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (-12V) | 0.3 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+5Vsb) | 3 A |
| Προστασίες ισχύος | Over current, Over power, Over voltage, Overheating, Short circuit, Under voltage |
| Συνδεσμολογία μητρικής | 24-pin ATX |
| Μήκος καλωδίου μητρικής | 30 cm |
| Αριθμός SATA power connectors | 8 |
| Peripheral (Molex) power connectors (4-pin) | 1 |
| EPS power connector (8-pin) | Ναι |
| EPS power connector (4+4 pin) | Ναι |
| PCI Express power connectors (6+2 pin) | 2 |
| Μήκος καλωδίου PCI Express | 57 cm |
| CPU power connector (4+4 pin) | Ναι |
| Μήκος καλωδίου CPU | 42 cm |
| ATX Power connector (24-pin) | Ναι |
| PCI Express connector | Ναι |
| Τεχνολογία ρουλεμάν | FDB |
| MTBF | 100000 h |
| Πιστοποιήσεις συμμόρφωσης | CB, CE, Federal Communications Commission (FCC) |
| Πιστοποιήσεις βιωσιμότητας | ErP |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 40 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: