Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η τροφοδοτική μονάδα ισχύος (PSU) με ισχύ 1300 W είναι σχεδιασμένη για χρήση σε υπολογιστές (PC) και διαθέτει πλήρως modular καλωδίωση, προσφέροντας ευκολία στη διαχείριση καλωδίων και βελτιωμένη ροή αέρα. Η μονάδα έχει μέγεθος ATX, είναι πιστοποιημένη με 80 PLUS Gold για υψηλή ενεργειακή απόδοση και διαθέτει ενεργό σύστημα ψύξης με έναν ανεμιστήρα διαμέτρου 13.5 cm τοποθετημένο στην κορυφή. Η τροφοδοσία υποστηρίζει πολλαπλές συνδέσεις, όπως 20+4 pin ATX, 8 PCI Express 6+2 pin, 12 SATA, 2 Molex 4-pin, 1 Floppy και άλλες, καλύπτοντας πλήρως τις ανάγκες ενός σύγχρονου υπολογιστή.
| Ισχύς | 1300 W |
| Μέγεθος PSU | ATX |
| Πιστοποίηση | 80 PLUS Gold |
| Modularity | Fully-Modular |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ψύξη | Active |
| Αριθμός ανεμιστήρων | 1 fan(s) |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 13.5 cm |
| Τοποθεσία ανεμιστήρα | Top |
| Διακόπτης On/Off | Ναι |
| Τάση εισόδου AC | 100 - 240 V |
| Συχνότητα εισόδου AC | 50/60 Hz |
| Μέγιστο ρεύμα εισόδου (@110V) | 15 A |
| Μέγιστο ρεύμα εισόδου (@220V) | 8 A |
| Συνδυασμένη ισχύς +3.3V | 120 W |
| Συνδυασμένη ισχύς +12V | 1300 W |
| Συνδυασμένη ισχύς +5V | 120 W |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +3.3V | 24 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +12V | 108.3 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +5V | 24 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου -12V | 0.5 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +5Vsb | 3 A |
| Προστασίες ισχύος | Υπερθέρμανση, Υπερτάση, Υποτάση, Υπερένταση, Βραχυκύκλωμα |
| Συνδετήρας τροφοδοσίας μητρικής | 20+4 pin ATX |
| Μήκος καλωδίου μητρικής | 62 cm |
| Αριθμός SATA συνδετήρων | 12 |
| Αριθμός Molex (4-pin) συνδετήρων | 2 |
| EPS συνδετήρας (8-pin) | Ναι |
| PCI Express συνδετήρες (6+2 pin) | 8 |
| CPU συνδετήρας (4+4 pin) | Ναι |
| Floppy drive συνδετήρας | 1 |
| Floppy disk drive συνδετήρας | Ναι |
| MTBF | 100000 h |
| Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 160 x 150 x 86 mm |
| Βάρος | 1.75 kg |
| Πιστοποιήσεις συμμόρφωσης | FCC, UKCA, CB, CE |
| Πιστοποιήσεις βιωσιμότητας | ErP |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 50 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: