Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η τροφοδοτική μονάδα ισχύος (PSU) με ισχύ 1000 W είναι σχεδιασμένη για χρήση σε υπολογιστές (PC) και διαθέτει μορφολογία ATX, που είναι το πιο κοινό μέγεθος για mid και full tower κουτιά. Η μονάδα είναι πλήρως modular, επιτρέποντας την αποσπώμενη σύνδεση καλωδίων για καλύτερη διαχείριση και αισθητική. Διαθέτει πιστοποίηση 80 PLUS Gold, που εξασφαλίζει υψηλή ενεργειακή απόδοση. Ο ανεμιστήρας έχει διάμετρο 135 mm και βρίσκεται στην κορυφή της μονάδας, προσφέροντας ενεργή ψύξη με χαμηλό θόρυβο. Το προϊόν έχει λευκό χρώμα και διαθέτει πλήθος συνδέσεων, όπως 20+4 pin ATX, 12 SATA, 4 PCI Express 6+2 pin, 2 Molex 4-pin και 1 Floppy drive connector.
| Ισχύς | 1000 W |
| Τύπος | ATX |
| Modularity | Fully-Modular |
| Πιστοποίηση | 80 PLUS Gold |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 135 mm |
| Θέση ανεμιστήρα | Top |
| Αριθμός ανεμιστήρων | 1 fan(s) |
| On/off διακόπτης | Ναι |
| Τάση εισόδου AC | 100 - 240 V |
| Συχνότητα εισόδου AC | 50/60 Hz |
| Μέγιστο ρεύμα εισόδου (@110V) | 12 A |
| Μέγιστο ρεύμα εισόδου (@220V) | 6 A |
| Συνδυασμένη ισχύς (+3.3V) | 120 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (+12V) | 1000 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (+5V) | 120 W |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+3.3V) | 24 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+12V) | 83.3 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+5V) | 24 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (-12V) | 0.5 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+5Vsb) | 3 A |
| Προστασίες ισχύος | Overheating, Over voltage, Under voltage, Over current, Short circuit |
| Σκοπός | PC |
| Μορφολογία PSU | ATX |
| Έκδοση ATX | 3.0 |
| MTBF | 100000 h |
| Συνδέσεις motherboard power | 20+4 pin ATX |
| Μήκος καλωδίου motherboard power | 62 cm |
| Αριθμός SATA power connectors | 12 |
| Αριθμός Molex (4-pin) power connectors | 2 |
| Μήκος καλωδίου Molex power | 550 mm |
| Αριθμός PCI Express power connectors (6+2 pin) | 4 |
| CPU power connector (4+4 pin) | Ναι |
| ATX power connector (20+4 pin) | Ναι |
| Floppy drive power connector | 1 |
| Floppy disk drive connector | Ναι |
| Τύπος καλωδίωσης | Fully-Modular |
| Βάρος | 1.7 kg |
| Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 150 x 160 x 86 mm |
| Πιστοποιήσεις συμμόρφωσης | FCC, UKCA, CB, CE |
| Πιστοποιήσεις βιωσιμότητας | ErP |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 50 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: